kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ri 24adi534prej Wed Jan 20, 2010 5:47 pm
niki Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1hyseni pz469prej Wed Jan 20, 2010 5:45 pm
niki Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 4arbis332prej Tue Jan 19, 2010 6:10 pm
hyseni pz Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 4besnik hack3r349prej Tue Jan 19, 2010 6:07 pm
hyseni pz Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0hyseni pz267prej Tue Jan 19, 2010 5:00 pm
hyseni pz Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 11lola302prej Tue Jan 19, 2010 1:14 pm
ibrahim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 4lola325prej Thu Nov 12, 2009 4:14 pm
florent Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 5valdrinn326prej Tue Nov 03, 2009 6:15 am
valdrinn Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 3MΣПDIM ZΣKΛ218prej Tue Nov 03, 2009 5:45 am
besnik hack3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 3MΣПDIM ZΣKΛ214prej Mon Nov 02, 2009 11:19 am
valdrinn Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1MΣПDIM ZΣKΛ217prej Mon Nov 02, 2009 8:59 am
valdrinn Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1valdrinn204prej Thu Oct 29, 2009 9:29 am
valdrinn Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 3MΣПDIM ZΣKΛ247prej Thu Oct 29, 2009 8:46 am
valdrinn Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
109besnik hack3r5322prej Wed Oct 28, 2009 7:31 am
MΣПDIM ZΣKΛ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2MΣПDIM ZΣKΛ331prej Fri Oct 16, 2009 12:59 pm
besnik hack3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2MΣПDIM ZΣKΛ245prej Fri Oct 16, 2009 12:58 pm
besnik hack3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1MΣПDIM ZΣKΛ301prej Fri Oct 16, 2009 8:05 am
besnik hack3r Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 4MΣПDIM ZΣKΛ257prej Tue Oct 13, 2009 1:58 pm
valdrinn Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 3arbis267prej Thu Sep 17, 2009 2:41 pm
besnik hack3r Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 2MΣПDIM ZΣKΛ216prej Thu Aug 27, 2009 2:51 pm
besnik hack3r Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderators, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës