kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 lepri gangster

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: lepri gangster   Thu Aug 27, 2009 8:10 am

lepri gangster

mbreti Luan merr vesh se i kishin ngacmu luaneshen kafeshet e tjera dhe ben nje mbledhje,poshte ne lugine vendos luaneshen dhe nga ana tjeter e kodres qendron vete me rojet dhe nga ana perball tij qendrojne te gjitha kafshet e pyllit,
-luani , kush e ka pek shpirtin tim te zbresi poshte dhe ja kam fal gabimin,por asnjeri nuk ia mban dhe papritur luani shikon nje pike te vogel qe zbret poshte merr dulbite cfare te shohe ishte lepri luanit i iken zari si ka mundesi, dhe lepuri qe gerthet nga poshte :
-eshte i share me rop shpie ai qe me hudhi poshte !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
lepri gangster
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: