kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Baraleta +18 (zone e kuqe)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Baraleta +18 (zone e kuqe)   Thu Aug 27, 2009 8:51 am

Baraleta +18 (zone e kuqe)

--------------------------------------------------------------------------------

Vetem per nje publik te rritur
mos vazhdoni te lexoni nqs jeni nen 18 vjec

----------------------#1
Një student i ri bën për herë të parë një inspektim te pacietëve me mjekun e pavionit të spitalit. Duke kaluar afër një dere te hapur shohin në dhomë një pacient të shtrirë në krevat që është duke i rënë me dore si i terbuar.

Studenti pyet mjekun: "Po këtë ç'e ka gjetur?" Mjeku i përgjigjet: "Hm, atij i prodhojnë bolet shumë sperme, prandaj i duhet të onanojë shpesh që të mos i pëllcasin. "Boo!" thotë studenti me vete.

Pas pak ai sheh në një dhomë tjetër një infermiere të bukur të ulur në shtratin e një pacienti duke ia bërë atij me gojë. "Po ky këtu çfarë ka?" pyet kurioz studenti. "Të njëjtin problem, vetem se ështe pacient privat."

---------------------#2
Beni pyet nje dite babin.
- O ba cfare domethene konkrete dhe cfare domethene reale ?
Babai therret gruan dhe e pyet:
- Te te jepte njeri 1 milion lek a do e beje?
- Po - i thote gruaja - se na duhen leket
Pastaj babai therret vajzen
- Do e beje me njerin me benz po te ofroi 2 milion leke ?
- Si jo - i pergjigjet vazja.
Atere babi i kthehet Benit dhe i thote.
- Ky eshte ndryshimi Beno, konkretisht do kishim 3 milion leke, por realisht kemi dy kurva.--------------------------#3
Beni: O ma pse po kerceje lart e poshte dje naten ne stomakun e babit?
Mami: Qe mos shendoshet babi, se po se bera i fryhet shum stomaku
Beni: Aha kot e ke o ma
Mami: Pse?
Beni: Se komshija vjen cdo dite dhe e fryn prap nga pipthi


-------------------------#4
Nje femije i vogel vjen nga shkolla dhe pyet babain
- O ba dhegjova shoket qe flisnin per vaginen. Ca eshte vagina dhe si duket?
- Perpara seksit duket si nje trendafil i bukur i pahapur - i thote babi.
- Po pas seksit? - pyet femija.
- A ke pare ndonjehere bulldog duke henger kos ?


--------------------------#5
Nje burr po bente plazh nudo kur i vjen nje vajze e vogel dhe e pyet per penisin:
- Cfare eshte jo ?
- Zogu im - i thote burri dhe vazhdon te fleje gjume. Pas disa oresh zgjohet ne spital dhe shef qe mjeket po punonin te penisi i tij. Pasi del nga spitali kujtohet per vajzen qe e pyeti ne plazh dhe mendon se ajo duhet ti kete bere ndonje gje. E gjen dhe e pyet.
Vajza i pergjigjet:
- Un po lozja me zogun po ai me peshtyu, kshuqe i theva qafen, i theva vezet dhe ja dogja edhe folene.

----------------------------#6
Pret autobusin polici me te shoqen dhe me djalin e tyre 5-vjecar. Autobuzi s’po vinte dhe femija merzitet dhe fillon te pyese te emen:
-Mami kur vjen autobuzi.
-Ja bir, sa ta laje xhaxhi autobuzin se eshte bere pis.
Pas 10 minutash:
-Mami kur vjen autobuzi.
-Ja bir sa ta pastroje xhaxhi.
Pas 10 minutash:
-Maaaaaaaaaaaaaaaaaamiiiiiiii, kur vjen autobuuuuzi…
-Ja bir sa ta lyeje xhaxhi.
Ne kete moment nderhyn polici:
-Po ai zog kurve, tani e gjeti ta lyeje autobuzin?


--------------------------#7
Nje kinez shkon te doktorri. Pasi hyn ne zyre doktorri e pyet cfare ka.
- Me jep fjalen qe s'do qeshesh - i thote kinezi.
Dhe doktrorri i jep fjalen. Kinezi heq pantallonat dhe breket dhe i tregon penisin qe e ksihte shume te vogel. Doktrorri mezi po mbante te qeshuren po me profesionalitet e pyet:
- Cfare problemi ka ?
- Ka 3 dite qe me eshte enjtur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Baraleta +18 (zone e kuqe)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» EKSKLUZIVE: Intervistë me komandantin e Brigadës së Kuqe “Zahir Pajaziti”, Hasan Zenelin
» KËNGA LABE DHE HISTORIA E SAJ MIJËRAVJEÇARE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: