kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MARADONA: MESSI ËSHTË MË I MIRË SE UNË!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: MARADONA: MESSI ËSHTË MË I MIRË SE UNË!   Tue Aug 25, 2009 2:21 pm

lol! MARADONA: MESSI ËSHTË MË I MIRË SE UNË!
Trajneri i ekipit kombëtar të Argjentinës, Diego Maradona, thotë se asi i Barcelonas, Lionel Messi është më i mirë se vetë ai, nëse merret parasysh performanca e Maradona’së në moshën e njëjtë me atë të Messit.

"Lionel i ka kapërcyer barrierat shumë më shpejtë se unë. Ai nuk ka pasur lëndime të mëdha. Gjatë qëndrimit tim tek Barcelona unë kam vuajtur nga hepatiti, dhe një nyje të thyer" ka thënë trajneri Maradona. “Në moshën e njëjtë, unë nuk kam qenë aq i qëndrueshëm siç është Messi tani” përfundoi Maradona deklaratën e tij
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
MARADONA: MESSI ËSHTË MË I MIRË SE UNË!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: