kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 nokia arrim marrveshje me microsoft

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: nokia arrim marrveshje me microsoft   Thu Aug 27, 2009 9:22 am

Microsoft, kompania më e madhe e prodhimit të programeve kompjuterike dhe Nokia, kompania që kryeson prodhimin e telefonave të dorës kanë nisur një bashkëpunim të ri.
Marrëveshja më e fundit i lejon përdoruesve të Nokias të kenë qasje në programin Microsoft Office në telefonat e tyre mobilë.

Kjo i mundëson Microsoftit të hyjë dhe në tregun e celularëve, duke zgjeruar tregun e vetë tradicional që është në fushën e kompjuterëve. /rel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
nokia arrim marrveshje me microsoft
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: