kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 te gjiha vicat ktu mos qelni tema

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:36 am

Vorrimi

U dek Ibrahimi. A pe vjen n’vorrim? – pi vet Nazmija Avnin.
Valla duhet me shku se mes mi shku nuk em vjen as ai mu.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:36 am

Nje puntor sa kishte filluare pune e re,....
ju kishte dashten me udhtue per gjithe dite,....
nuk kishe Lek por ja kishe dhen nga nje Vez per gjithe dite ren nje dite e nje dite i thote shoferite po du me nxjerren mujore qe nje pulë pra

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:36 am

Nje punetor i ri, therret teknikun e komjuterave dhe i thote: Ju lutem me ndihmoni, ne monitor me ka dale mesazhi "PRESS ANY KEY TO CONTINUE...", por une nuk mund ta gjej tastin "ANY" ne tastature..

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:36 am

Kur zgjohem ne mengjes nuk mund te ha asgje sepse mendoj per ty...
Kur vjen dreka nuk mund te ha asgje sepse mendoj per ty...
Kur vjen darka nuk mund ha asgje sepse mendoj per ty...
Kur vjen nata nuk mund te flej se kam uri

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:36 am

Takohen dy miqe te vjeter:
-Si je? - e pyet i pari.
-Si qeni - pergjigjet i dyti.
- Si, si qeni?
- Gruan time nuk guxoj ta leh, e per te tjerat nuk mund t'i kepus zingjiret

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:36 am

Shkon nje njeri te mjeku:
Mjeku: -thuaj AAAAA
Pacienti: -nuk mundem doktor jam analfabet!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:37 am

Hasa e vet Hysen
Sa bojn 1+1?
Hysa ja kthen 2
Hasa: Pak bre nonen!!!!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:37 am

Pse gjyqtarët (referët) para se të filloj ndeshja e hedhin marken ne ajër?
Per t’u treguar të gjithve se nuk ju interesojn paratë e imta!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:37 am

Hajnit te denuar me vdekje, i thote prifti:
-"Rrefehu, dhe te gjitha dyert e parajses do te happen per ty
-"S'ka nevoje, nuk ekziston dere qe s'mund ta hap une" - ia kthen hajni.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:37 am

Vdiq Slobodan Milosheviq, edhe ai si shumica e te vdekurve niset per ne PARAJZE.Trokite ne dere (kuc-kuc) deren ja hape nje engjull dhe çuditet, i befasuar: "Cka don ti ketu, ti e ke vendin ne ferr". Edhe ashtu Slobi shkon te dera e ferrit , dhe aty dreqnit e vegjel e presin me mireseardhje ! Ashtu kaluan 15 dite dhe slobi rrinte ne ferr. Kur cka te shofim para deres se Parajzes erdhen dreqnit.Cka doni ju ktu ? i pyeten engjujt Per ju nuk ka vend ktu! Dreqnit: nuk jem me dreqen tani jem refugjate!!!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:37 am

Nji dit ma hini baba shuplak,
e kum ni se s'bon me ja kthy babes doren, t'ju kum kthy n'shkelma.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:37 am

Nje nuse e re sapo kishte shkuar te shtepia e burrit dhe vjerra vendos ti tregoj huqet e veta.
- Degjo moj bije, - i tha. - Une kam ca huqe dhe do ishte mire ti dije dhe ti.
- Mire, - i thote nusja.
Atehere filon vjerra:
- Kur ta kem shamine e kokes te lidhur ne krahun e djathte do te thote se jam ne qef dhe bejme muhabet sa te duash si shoqe, por kur ta lidh ne te majte do te thote qe jam me nerva dhe mos me ngacmo se mund te prishemi per kot.
- Dakord, - i thote nusja - dhe une kam per te thene dicka.
- Jepi, - i pergjigjet vjerra.
- Kur isha tek mamaja une ngrihesha ne oren 9:30. Mamaja ma sillte kafene tek dysheku dhe pasi haja pak mengjes dhe pija nje got qumesht, shikoja Palomen. Me vone i fusja dhe nje got wiski dhe pasi te kem pire kete nuk me behet vone fare se ne cilin krah e ke lidh shamine ti.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:37 am

Shiptari dhe Polaku

Nje Shqiptar po udhton ne Autoban ,
Dhe pa prit i kerset nje Rot e Vetures !
Dhe ndalet me ja ndrue roten vetures !
Kur po vjen nje Polak edhe po i thot Shqiptarit !
Ti Roten, e une po ja vjedhi Radion !

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:37 am

Ka qene shqiptari dhe amerikani, ulen ne nje lokal. Afrohet kamarieri dhe e pyet se pari amerikanin: -cka doni te pini? - Ai thote: Gjoni Voker Viski. Shqiptari thote: -Shaban Teslica Koka kolle, kujton se duhet te prezantohet se pari.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:37 am

DHËMBËT


Ç’të tha mami kur u ktheve në shtëpi dy ditë

pas kremtimit të matures?

-Asgjë.Këta dy dhëmbë edhe ashtu e kam

pasur ndermend t’I nxjerr!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:38 am

Nje zonje i ankohet nji gruaje te komshis:
Mira,moj,me ka humbur macjaqe tri dite!
-Pune e madhe!
Si,punee madhe!
Po shpalle ne gazete.
Mua me ka humburburriqe nje jave e s'u be gje!
Burri te ka humbur e s'po ndermerr agje!
Jo,bile verr syri e zemra s'po me ben.
E perse,pra?
Kur ti harxhon leket e di se do kthehet ne krevatin tim.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:38 am

ni rast nana s muhet edhe i bjen me shku n spital atje i bin n sy shume mjeke e masi rrin gjate edhe merr informata rreth tyne i lyhet djalit du me te martu me mjeke ai kembengul jo bre jo e kur vesin pse thote .. se ajo tan kohen thote NE TE HIN TJETRI ... NE TE HIN TJETRI ... ani a ban me farmaciste pra.. tha jo se ajo ma ban tan kohen PARA BUKE MAS BUKE PARA BUKE MAS BUKE .... e e pysin n fund mesuse a po don ... tha jo jo cfare e pse jo ... IK MORE THA AJO TAN KOHEN TA BAN PERSERITE PERSERITE PERSERITE....:P

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:38 am

Nji polic u zgjua ne mengjes,u be gati dhe u nis per ne pune,ne rrug e siper takon nji koleg te vetin ,ndalon dhe e pyet i hutuar,qke oer si je mbathur keshtu nji kepc te zeze nji te kuqe.ai ubefasua dhe i the shokut,me prit se po kthehem ne shtepi qe ti ndrroj,s'vajti larg dhe u kthye serish ke shoku,dhe i tha ,po qfar dua une ne shtepi ,edhe ne shtepi nji te kuqe dhe nji te zeze i kam.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:38 am

dikur ne kohet e para.leberit(nga laberia ata qe se kuptojne fjalen)sapo ktheheshin nga lufta shkonin nga lalt(pjesa e myzeqese)shtinin nje pushke dhe iknin burrat.ata shkonin me grate e tyre.po kjo pune vazhdoi mjaft vite.kaloi nje vit e tjetri e me radhe po kjo pune.shkjne leberit ne lufte e pastaj kthehen nga lufta zakonin prap.shtijne nje pushke ne krye te fshatit bam bam bam bam krisma ne fshat.kthehemi burra na qenkan rritur djemta thote i pari.mos derdhet gjak labi.mos kete ofendim krahinash ne kete mes se barsaleta jane

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:38 am

Nje dite nje grua del me djalin e saj 5 vjecar ne park. Duke ecur e shohin nje grua shtatzene. Djali e pyet nenen e tij
-Mami pse i eshte fryer aq shume barku asaj gruaje
dhe mami pak e turperua i pergjegjet
-Ajo ka pire shume uje dhe pastaj i eshte fryre ashtu barku
pas nje kohe djali prap fol
-Mami ishalla femija qe gjendet aty di te notoje

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:38 am

Pjeter,ibertet zotrija,ne furi sherbetorit,ketu njeri eshte i marre:o ti,o une!
Zoteri,pergjegjet,Pjetri po te isha une i marre,zotria jote nuk kishte me me mbajtur ne sherbim.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:38 am

Nje pasaniki madhe po mbytej ne det,por,per fat,eshpeton nje trim.
Pasaniku,pershperblim,nxjerr e i jep nje gjyseme leku.
Te gjithe cuditen e zemerohen,por trimi qe e kishte shpetuar nuj nxehet aspak e thot:
Paj,zotnia e din se nuk vlen meteper.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:39 am

Njeri kur pa nje mulli me ere,u cudit,me qe s'kishte pare me pare,dhe pyeti c'eshte?
Mulli me ere,ju pergjegjen.
More,qe eshte mulli me ere e kuptoj,po ku e ka ujin.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:39 am

Permisi teksti Nje pasanik i madhe eshte kah mbytet ne det,por,per fat,e shpeton nje trim.
Pasaniku,per shperblim,nxjerr e i jep nje gjysme leku.
Te gjithe cuditen e zemerohen,por trimi qe e kishte shpetuar nuk nxehet aspak e thote:
Paj,zotria e din se nuk vlen me teper

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:39 am

Njeri kur pa nje mulli me ere,u cudit,meqe s'kishte pare me pare,dhe pyeti,c'eshte?
Mulli me ere-ju pergjegjen.
More ,qe eshte mulli me ere e kuptova une,por ku e ka ujin ky.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
te gjiha vicat ktu mos qelni tema
Mbrapsht në krye 
Faqja 8 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Skënder R. Hoxha: Poezia për fëmijë e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: