kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 te gjiha vicat ktu mos qelni tema

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:39 am

Pjeter,-i bertet zotnija me furi sherbetorit,ketu njeri eshte i marre: O ti,O une!
Zotni-pergjegjet Pjetri po te isha une i marre,zotnija jote nuk kishte me me mbajtur ne sherbim.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:39 am

shte nje here nje ezmere,nje flokekuqe dhe nje bjonde dhe thoshin ne cilin planet donin te shkonin.
ezmerja"une dua te shkoj ne mars"
flokekuqja"une dua te shkoj tek venusi"
dhe bjondja"une dua te shkoj tek dielli"
"tek dielli?"e pyesin dy te tjerat"po do digjesh."
"po mire,idiote jam?une do te shkoj ne darke....."

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:39 am

Gjyshja dhe nipi ,po shetisnin,ne rruge e siper nipi pa nji karramele ne toke dhe deshi ta kap,pore gjyshja e qortoje ,c'far eshte ne toke nuk duhesh ta marresh,me tej pa nipi 10€ ne toke dhe deshi prape ti marre,por prape se lejoje gjyshja,duke hecur gjyshja shkel ne nje banane dhe rrezohet per tok,o nipi i gjyshes me jep dore te keqen gjyshja,Jo o gjyshe ti me ke kshilluar se asgj nga toka s'duhet ta merre ,dhe e la gjyshen te shtrire per toke.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:39 am

E ka pas njoni shpin te vorret edhe u tut shum me kalu ka vorret edhe nihere ka prit derisa vjen dikush e qon ne shpi ...
vjen ni plak edhe ja bon ky djali a bon bre me me percjell deri ne shpi se po tutna po more ja bon plaku...
kur shkon ne shtepi ky djali ja bon flm shum ...ky
plaku ja bon ska perser se edhe une jom tut kur jom kan gjall...

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:40 am

nje polizi ju kishte djegur llampa e guzhines , dhe donte ta ndrronte afroj tavolinen dhe filloj te hypte siper per te ndrruar llampen e shoqja i solli nje gazete qe te mos bente pis tavolinen ; polizi i tha te shoqes ska nevoje se e merri boll :

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:40 am

kishte pas qene shqiptai gjermani edhe amerikani tash kta e kan bo cili mund te qendron me shume pa buke mirpo aty e kan pas edhe telefonin dmth ne qofse nuk mujn me qendru me thirr ne tel ja kan dhon ata numrin e telit mir tash hin gjermani rrin 1 dite 2 3 4 kur bohet 1 jave thirr ne tel edhe i thot qe nuk mund te qendroj me shume tash hin amerikani edhe ai rrin 1jave kur bohet java e dyte thirr ne tel thot qe nuk mund te qendroj me shume tash kur hyn shqiptari bohet i jave bohet dy jave bohet 3 jave bohet 1 muj pastaj komisioni dyshojn se mos ka vdekur kur te hyjn mbrenda qa me pa shqiptari tu i mshu zitit me kry ata e pysin se qka ki o i thot e kam hharu numrin etelefonit hahhaha

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:40 am

nje shqiptar shkon ne australi ne pushime dhe hyp ne nje autobus e del per te shetitur ne malet e australis dikur ndalet autobusi dhe del shqiptari ne male e esheh nje bari me delmet e tij dhe i ofrohet shqiptari bariut dhe i thot hej nese ja qelloj sa delme i ki ta mar nje delme e e pjeku ani thot bariu po pa i ngjeh ani thot shqiptari dhe veq i shikon nje here dhe i thot 135 bravo i thot bariu mere delmen shkon shqiptari ne tub te delev dhe e qet nje ne krah e niset prit i thot bariu qka pergjigjet shqiptari nese ja qelloj nga je athere ma kthen delen ani thot shqiptari fol nga jam bariu ija kthen prej shqiperis nga e dite ithot shqiptari .bariu po kollaj prej 135 deleve e more qenin.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:40 am

TU SHKU RRUGES POLICI E KA TAKU NI FËMIJ.FEMIJA E KA PYET POLICIN SA ESHTE ORA ;POLICI IA KTHEU NJEZET MINUTA NE TETE .FËMIJA I LUMTUR DHE I GEZUAR QE QI TREGOI I THA POLICIT.OK PRA NE TETE E HENGJSH NI MUT TE NXET!POLICI I INATOSUR PER ATO FJAL FILLOJ TA NDIQTE FEMIJUN.DUKE VRAPUAR E TALOJ NJE NJERI I CILI E PYETI PSE VRAPONTE ASHTU SIKUR TI HUMBTE DIQKA .POLICI I THA ;NJE FEMI TALLEJ ME MUA DHE ME THA QE NE TETE E HENGSH NJE MUT TE NXET,PO PRIT SE EDHE PESE MINUTA KE KOHE IA KTHEU TJETRI POLICIT

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:40 am

E ndertuan xhamine ne nje fshat,poc'e do se nuk dinin te faleshin.
-E mesoj une,-tha hoxha.
Tani do te vemi ne xhami dhe,c'te bej une,do te beni edhe juve.
Hoxha perpara,ata pas.
Brenda ne xhami ishte nje mace.
-PST!-e trembi hogja macen.
PST!-te tjeret,qe te benin ashtu sic i porositi hoxha.
Pusho,mor gomar!-i bertite hogja atij te parit.
Pusho,mor gomar!-i bertiten edhe ata hogjes.
Hogja u nxeh dhe doli jashte me nxitim;por,ngaqe ishte i gjate, perpoqi koken ne deren e xhamise.
Te tjeret veshtruan njeri-tjetrin ne sy.
Me mire po e leme kete te fundit,tha me plaku,-s'behet qameti.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:40 am

Vajten e lajmeruan njeri tek po punonte ne are:
Shpejt se po te digjet shtepija!
Ska gje,or,jo,se qelset i kam ne xhep.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:40 am

Qyqja,more njeri,shka me ka gjet!-i thote gruaja burrit.
Shka moj.
I kam la djalit teshat e i kan hi e s'i bijne ma!
Laje edhe djalin i pergjegjet burri.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:40 am

Qyqja,more njeri,shka me ka gjet!-i thote gruaja burrit.
Shka moj.
I kam la djalit teshat e i kan hi e s'i bijne ma!
Laje edhe djalin i pergjegjet burri.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:40 am

I KaN Zan ShqipTarin,Shkavin edhe Amerikanin I Kan Shti ne Burg Edhe Sun kan Flejt Prej Bubrecavee Ka Hi Amerikani Sun Ka Flejt , hin SHkavi Asaj Sun Flen ,edhe Kur te hin Shqiptari Flen Mir Qohet Neser Edhe Kur E Vesin Amerikani Edhe Shkavi Qysh flejte Ja BOn ai E Myta NJo E Tjert Shkun Me Vorros

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:41 am

Njoftohet ni djal pi katunit me ni qik pi Qytetit!
Katunari ja jep doren edhe i thot un jom: Rrahmani.
Qytetarja j jep doren edhe i thot: Edita
Katunari: hamomin tem e dite..(

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:41 am

kish qen ni femer e bukur po pak e moshuar ne diskotek duke vallzuar,edhe i ofrohet ni djal pak ma i ri se ajo e i thot a bon ni vallzim bashk ajo femra i thot jo une nuk vallzoj me thmi,e ky djali i thot a me fal se nuk e dita qe je shtatzen

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:41 am

Kishin qen tre shok,dhe nje dite shkojn ne nje lokal per te pire nga nje pije.
Njeri kerkon shfeps,tjetri fanta,kurse I treti thot«: a keni coca cole«?
-Kamarieri thote jo coca cole por, koka koll- Ky ia kthen : e si ashtu?
Atehere edhe shoku im qe e ka emrin Cali, a me thirr kali a hahahhahahahahahah

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:41 am

Qe nja :P :

O kan ni njeri e kan vet shka punon ai i ka than ndims bager
Njerzit e kan pyt qysh ndims bager ai ka than kur t`lodhet bageri i hi un kaci :P

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:41 am

1:Po fol penisi me qarap edhe qarapa pe ja bon:e more penis me dit ti qa hjeki un.me marin me veshin ne kom edhe hecin ton diten deri sa mbojn me er edhe tani ne mbramje veq em gjujn. penisi: aiiiiiii, le se kurgjo so qajo. mu ne gjum mat mir kur jam naten em qojn edhe ma veshin nifar mantill tbardh edhe mshtin neper do tunella deri sa tem qohet tugu e vjelli

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:41 am

2: shkon njani te doktori edhe po i thot qysh bre doktor sasht pun me ma marr gruja ne goj doktori i thot lyje me qokollad pas 3 dite shkon te doktori , doktor faleminderit prej teje leje gruja qe po ma merr ne goj po edhe fmija u knaqen .!.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:42 am

3. njani pi thot mjekit .. spo di qysh me knaq grujen .. spi ju doket interesant veq me qi .. edhe tash mjeki ja bon .. shko lipija aty ku pshurr .. edhe tash ai shkon .. ja nis tu lipi edhe e thirr mjekin ne telefon .. hej at punen e kryta .. e lipiva po a ka nevoj mi juv hi edhe pllakav

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:42 am

4. ishin kon 2 grupe me ni lagje. tash tu u sha.. shaj njani grup ma shum, e tjetri ma pak. del ni plak prej shpijes vet edhe i thot ktyne grupeve: ju qe po shani ma shum jav ***** nanen, e ktyne qe po shajn ma pak jav ***** baben. njani prej ktij grupit qe kan shajt ma pak i ka thon: o axh mu mka dek baba...e axha i pergjigjet: dil knej nanen ta qifshaaaa!!!!!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:42 am

5. o shku 1 djal ashtu shum i urt edhe bab thot ait ta msoj djalin edhe i mson qysh mi mshu edhe ai djali tash per cdo dit tu i mshu ja nis e mu bo merak baba edhe qysh mia bo i thot djalit djali jem sa her qe i mshon e mbyt ka 1 fmi edhe ky djali opet tnesermen hin nwc edhe tu i msu edhe ti kcen sperma npasqyre veq kur thot ky khu qeky koka kon pilot

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:42 am

6. Ka qen nje djal dhe ka pasur shum deshir me i mshu dorentines
dhe qdo dite Ai djal ka shku i ka mshu dorentines mas shpis ne oren 3 dites
hajt niher hajt niher hajt niher dikura e sheh baba i vet e zen amo nuk i tregon asgje ati djalit por shkon te Gruja vet edeh i thot:

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:42 am

Oj Gru A pe martojm djalin se e pash qeshtu qeshtu
gruaj ja kthen Valll burr mir e ke nesye e martojn djalin
dhe ate dit kur te martohet djali merr ket qiken edhe e pallon deri sa te lodhet krejt kuptet e leshon trupi qe met pa fuqi ..Pastaj te nesermen
Peresi ai djali Ne ora 3 mas shpis dhe perseri e sheh baba i vet edhe i afrohet djalit i thot .. o djali jem per qka te martova une ty
ja kthen djai ehhhhh more bab dashnija e par nuk harrohet !

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:42 am

7. Marin Hasa e hysa me e mbush fjalkryqin. Hysa:Organ gjenital femror? Hasa:Horizontalisht a Vertikalish Hysa:Horizontalisht. Hasa:Shkruaj.Goja

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
te gjiha vicat ktu mos qelni tema
Mbrapsht në krye 
Faqja 9 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Skënder R. Hoxha: Poezia për fëmijë e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: