kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 te gjiha vicat ktu mos qelni tema

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:42 am

E vertet eshte se te gjitha femrat e enderrojne pricin me kali te bardhe ,
po disa prej tyre e kan problem me dallu kalin prej princit!!!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:43 am

Shkon njoni ne nje diskotek e shef nje femen shume te bukur .i aferohet e e i thot me falni a ka mundesi me vallezu me mu ?
jo i thot ajo une nuk vallezoj me femije .
aha ja kthen ai me fal se nuk e dita se je shtatzene...

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:43 am

Nje vajze e kish pas prishur virgjinitetin dhe nje dit shkon te mjeku dhe i thote zotri mjek a ban me ma kep ???in se e kam hupur virgjinitetin .ai heren e pare ia kep.por vajzes nuk i durohej dhe prape e prish .edhe ne kete here mjeku ia kep .por prape e prish .heren e trete mjeku bahet nervoz dhe i thote:qika e mire ma mire po ta qes ni patent kur dush qele e kur dush mshele

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:43 am

Nje vajze e kish pas prishur virgjinitetin dhe nje dit shkon te mjeku dhe i thote zotri mjek a ban me ma kep ???in se e kam hupur virgjinitetin .ai heren e pare ia kep.por vajzes nuk i durohej dhe prape e prish .edhe ne kete here mjeku ia kep .por prape e prish .heren e trete mjeku bahet nervoz dhe i thote:qika e mire ma mire po ta qes ni patent kur dush qele e kur dush mshele

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:43 am

E gjenë Bali një punë, si shitës. Ditën e parë vjen një myshteri.
- A keni gozhda 8 cm?
- Jo, nuk kemi.- përgjigjet Bali.
Myshteriu shkon, ndërsa padroni e shikon Balin, e i thotë:
- Bal, mos ashtu. Është dashur të thuash, kemi gozhda 7 cm,
dallimi është i vogël. Të mos e humbasim myshteriun.
Ditën tjetër, vjen një zonjë dhe e pyet Balin:
- A keni letër toaleti?
- Jo zonjë, por kemi letër gërryese, gati është e njejtë!!!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:43 am

E pyet Havushja, fqiun e vet Balin.
- Qysh bre kojshi, domatet e tua të kuqe, e të miat të gjelbra?
- Oooo. Kollaj është. Unë, shkoj edhe zhvishem cullak
para tyre, dhe ato nga marrja, skuqen. Pse s’ja bën edhe
Ti kështu?- i thotë Bali.
Pas një kohe, takohen prap, dhe Bali e pyet për efektin.
- Hë, çka ndodhi kojshike, a u skuqën domatet?
- Vallha bre kjoshi, domatet edhe nuk u skuqën shumë,
veç trangujt (kastravecat) janë rritë si kurrë më pare.


Ngjitu lart Jo në linjë Profili Dërgo mesazh privat

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:43 am

Çifuti në shtrat të vdekjes. Përreth familja.
-Evaaaa. A je këtu, i thotë gruas?

-Këtu jam, këtu jam, i përgjigjet kjo.

-Abraham, a je këtu, i drejtohet djalit të madh?

- Këtu jam babë, këtu, i përgjigjet ky.

- Ishmael, a je këtu, e thërret djalin e dytë.

- Këtu jam babë, këtu.- i përgjigjet ky.

-E kush nanën është në dyqan, atëherë? – tha plaku.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:44 am

Me ni aeroplan po udhtojne, Skocezi, Francezi edhe Arapi.
Po vjen stjuardesa, edhe po ja bon skocezit.
Zoteri cka po pini?
Skocezi, per mu nji wiski kuptohet.
Po i avrohet francezit, edhe po ja bon, pi ju zotri cka po pini?
Francezi per mu, nji vere franceze naturisht.
Pi afrohet arabit, edhe po ja bon, po per juve zoteri?
Ky, ja une s'po pi sen, se tash po qona pe drejtoj aeroplanin.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:44 am

Qe edhe njo te re me te huj, pa vendore.
Skocezt po njifkan si tamaqa te thekt. Edhe paskan shku ni francez edhe nji anglez me nejt te skocezi.

Edhe ky skocezi e paska pas ni snajper te mire.
Edhe po ju pikne k'ta dy desede anaj snajpin te gjujna ka nihere.
Ky ja bre se 1000 euro kushton ni plum, edhe nuk jau jep.

Dikur pi piken francezi, ani pra, ama veq te kqyri me dylbi, e shef qe po ja afron senet edhe knaqet pak.

Ju tek anglezi, hajt ama mu pra, une ta kqyri shpien tem pak.
Pe drejton ky sjanpin ka shpia e vet, edhe kur pe shef grujen e vet tu u eth me ni kojshi.

Po ja bon anglezi, qyre, po t'i japi 2000 euro per dy pluma edhe qiju nanen vraj te dyte.
Skocezi pranoj.
Edhe pe shtin ne plus edhe po pret tash.
Ky anglezi hajde demo gjuj se sun po pres.
Ky prit prit ti mys te dyte me ni plum

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:44 am

Qajo osht, edhe per qato perdoret, amo na per me zbut pak fjalorin

Qe edhe njo se bash mu kallxojkan dicka.
Ps, shume prej qetyne i msoj prej Sitting Bullit.

Po lun Kosova me Brazilin futboll.
Edhe tash, trajneri pi thote Balit, Bal, ti ruje Ronalldinjon edhe n'dy kamt mos e lesho.

Hopa njo korrner, edhe po gjum Kaka'.
Bali pe rin Dinjon, amo Azemi e rrasi autogoll.

Qe edhe nji korrne, Bali prap s'pe leshon Dinjon me morr fryme. Kaka' gjujti Azemi edhe ni autogoll.

Po bertet trajneri o Baaaaaal, leje Ronalldinjon po ruje Azemin se naj q!v nanen


I shpallë luftë Maqedonia, Amerikës.
Shkojnë dy avionë maqedonas dhe e bombardojnë
Nju Jorkun.
Prit-prit Amerika, nuk kundërpërgjigjet .
Sërish Maqedonia i dërgon ata dy avionë dhe e
bomabrdojnë Uashingtonin.
Sërish, Amerika asgjë.
Herën e tretë, avionët e bombardojnë L.Angjelosin.

Amerika, hiç.
Çohet Georgievski në telefon e thirr Bushin.
-Hë, ku je o mistrec, s’po guxon me dale prej bunkerit.
-Ore, i përgjigjet Bushi, kam me ta ç… nanën, veç sa
të gjej në hartë.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:44 am

u kon nifar tipi, edhe u kan tuj ecun ne mal bashke me ni shok.
Prej tute qe po ju del arusha ai tipi e ka marr ni dru kogja te ran edhe ja ka nis me bajt me veti. Po ja bon ai shoku: o fysht, qa je ka e ban gjith kit dru?
ja ka kthy ky: me na dal arusha, e gjuj e iki ma shpejt!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:44 am

Martohet Bali me një mësuese. Natën e parë Bali
ta shkarravitë mirë mësuesen nja dy orë, dhe në
fund e pyet.
-Çfarë note, kam meritue?
-Paaaaj.... tresh.- i thotë mësuesja.

Natën e dytë Bali të shtërngohet, e t’i jep e t’i jep,
nja tri orë, dhe në fund e pyet prap.
-E sonte, çfarë note më jep?
-Katër- i përgjigjet mësuesja.

Natën e tretë, Bali katër here t’u kcye herë si kengur, herë
në krah, l’pi e kafsho, e ta bani mësuesen paçavër.
Në fund i dihatur mezi e pyeti. Po Nota?
- Pesëshe,- iu përgjigjet mësuesja.

Natën tjetër, në shtrat, mësuesja po i vardiset, po
e prekë andej-këndej, po Bali në kokërr të shpinës
hiç s’po jep shenja. Provoi mësuesja, provoi, por kot.
-Po sonte çka ke? – e pyeti më në fund.
-Eeee, jam budallë unë me e prishë notën

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:45 am

Po hin njani me ni qebabtore, edhe po don me hanger ni pleskavice.

Pi vjen kamarjeri edhe ky po porosit pleskavicen.
Tash, ky tu e hanger pleskavicen, kur hopa ni kume ne goje. Kur pe qel mrena, cka me pa, krejt lesh ish kan mrena.

Pe thirr kamarierin, edhe po ja bon. Allahile cka o kjo far pune k'shtu krejt pleskavica me lesh?

Ky kamarieri po ja kthen, valla bre burr a di qysh o puna?
Ky kuvari jone, nuk e ka ni krah hiq, edhe kur i maron pleskavicat i pshtet per gjyksi, e besa osht edhe leshatak.

Po ti shyqyr qe nuk ki lyp speca te musht

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:45 am

Voziten nëpër Kosovë dy Francez me veturë edhe bajnë muhabet.
-Këta kosovarët thojnë që janë budallenj të mëdhaj- thotë njëri.
-Vallha edhe unë e kam dëgjuar këtë, ia kthen tjetri.
Duke shku rrugës, e takojnë një shqiptar që po stoponte.
Ndalen dhe e marrin në veturë .
Hajt ta provojmë sa është budallë, mendojnë francezët.

- Shiko tash po shkojmë 60km/h, a e din sa km i kalojmë për 1 minut?
- 1 km.- përgjigjet shqiptari.
- Mirë, po a e din ti shqiptar sa është rrënja katrore e 1? – pyet prap Francezi.
- 1.- Përgjigjet shqiptari.

Habiten francezët për përgjigjet e sakta dhe të shpejta të shqiptarit,
e njëri prej tyre, pyet:
- Pasi po i dike të gjitha, a mund ta dish sa vjeç jam unë?
- Po more. Ti i ke 44 vjet e 6 muaj. Përgjigjet shqiptari.

Tashmë të befasuar shumë nga përgjigja e saktë, e pyesin shqiptarin prej nga e din edhe moshën!!!

- E dini, përgjigjet ky. Unë në Ferizaj e kam një tezak që e ka marrë vërtetimin nga mjeku, se është 50% budallë, ndërsa i ka 22 vjet e 3 muaj.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:45 am

Vjen Bali nga Gjermania, e mbledhen mahalla në odë
me ndëgjue najsen.
Ai, i ngrati kishte punuar në një fabrikë mishi, dhe ishte
mahnitur krejt me te. Kush vinte, ia tregonte këtë tregim.
- Leje ore, çfarë teknologjie ka fabrika ime. Merreni me mend
këndej e futë Lopën, atje del suxhuk (sallam).
Kështu disa herë e përsëriti, derisa babait të tij iu mërzit, edhe tha:
- Po leje bre, se s’koka kurrgjo kjo punë.
Qysh, po i thojnë kojshia, vallha boll punë interesante. Teknologji
moderne.
- A po thoni, atje hyn lopa, e në anën tjetër del suxhuk (sallam)?
- pyet plaku.
- Po, de. Shumë interesant.
- More, s’është kjo punë kurrgja u drejtohet të gjithëve, e më shumë
djalit të vet, Balit. “Unë, kam shtie suxhuk (sallam), e qy ku ka dale Lopë”,

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:45 am

E regjistroj Ferdezi lejen e kerrit, edhe pi man or't.

Tu ec rruges, po vet instruktorin, allahile instruktor, cka ish bo me qu kamen e majt?
Pi pergjigjet ky, sen tybe, veq qe sun koqit mo.

Po ecin k'ta qashtu, edhe kjo po vadhon me pytje.
Ferdezi po vadhon apet. Lum instruktori, cka kish mu ba sikur une e qoj kamen e djatht.
Pi pergjigjet zotnia, sen bre, cka ka mu ba, pos me ju nal gazi.

Po ecin hala, edhe Ferdezi, allahile e cka bahet mi qu te dy kamt.
Eeeeeee qe mi qu te dy kamt, e kishe morr lejen ne dore.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:45 am

ka shku Bali me honger buk ne restorant edhe ka lyp shpageta me honger edhe ja ka nis me honger tu honger tu honger kur e sheh nje kime ne shpaget edhe e thirr kamarierin edhe i thot kshyre kimen ne shpaget kamarieri i thot skam qka ma te ba valla ok i thot Bali thirrma ketu shefin e restoraniti, kur vjen shefi edhe ja bon qka ndodhi zoteri , i thot Bali kshyre kimen ne shapget edhe i thot nese nuk don me e bo ketu hallakam kejt me piskat e mi tregu krejtve qe kam gjet kime ne shpaget, qoma nje femer ma te miren me nje dhom ai shefi i thot ok ska problem e merr nje femer ma te miren edhe ja qon Balit ne dhom edhe Bali ti quhet asaj femres e bon llom kretj edhe tash ky shefi shkon e kshyr per bire te qelsit qka po bohet aty mbrenda e shef Bali ja kish shti guhen ne p.... e kipike kukuku edhe po e thirr shefi Balin , oooo Bal hajde hajde pak qetu , kur del Bali edhe i thot qka ki , shefi ja bon e bre Bal ti per nje kime qe e gjete ma shpageta e bone kallakam e tash e ki shti aty gojen ne p... krejt ne kime dhe zoni nuk po te nihet Bali i thot valla bre shef me ba tahs me gjet naj fije te shpagetes aty ne p.... te femres kuku per ty

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:45 am

Qe edhe njo me ksi restorana kis sene.

Po hin tipi me hanger dreke me ni restoran ( me gur e rrota te kerrev). Edhe tu hanegr, kur pi bjen luga n'toke. Ky po germucet me morr, kur qe kamarieri, pe nxerr niluge pi xhepit, edhe po ja bon, hiq mos e merr se qe po ta jap taze njo. Ky po habitet per sherbimin, edhe po qeflaiset me sherbimin edhe pi pelqen restoranti.

Po vjen prap te nesrit, edhe tash tu kalu ni kamarier, ja bon zotni, hajde qetu pak. Po ja nis ky me fol edhe po ja bon kamarierit, valla bre po me pelqen restorani, amo seni ma i mire te ju ish pastertia. Thote, dje me ra luga ne toke, edhe nuk me lan me morr hiq, po njani e kish pas lugen ne xhep edhe ma dha.

Po ja kthen ky kamarieri, aaaaaaaaaaa qashtu osht. Beso qaq te pastert jemi, saqqe kur shkojna mu pshurr, nuk e nxerrim pecin me dore, po e kemi ka ni luge ne xhep

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:46 am

Po rrinte nje burre dhe nje grua ne nje vend dhe gruaja, duke e pare se ai nuk e hiqte shikimin nga vagina e saj tha:
- Vazhdo te shikosh, tash do te ta mbyll syrin
- Po more qysh jo!!! Lej bre kto fora!!!
- Ti vetem shiko
- kur vagina vertat ia mbylli syrin....njeriu mbeti i teri i habitur...e hruaja i tha perseri
- Vazhdo ta shikosh tash do te ta dergoj nje puthje
- E pamundur
- Ti vetem shikoje
- Kur ja vertet, vagina ia dergoi puthjen, njeriu nuk mund tu besonte syve te tije...Gruaja i tha
- Eja ulu pran meje
Ai u ul ajo e kallur i tha:
- Futi dy gishta ne vaginen time nese deshiron
- ky ia kthen WOW mos me thuaj se din edhe me fishllue

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:46 am

Pas nji seksi te cmendur, shtrihen per te pushu Muja edhe Fata...edhe po i thot Muja e moj fate moj gruja jem a ka sen me te embel e me te mire se Pilli... ia kthen fata e more burri jem se ke provu ti hala Ka****

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:46 am

Po ecin dy spermatozoid rruges...dhe njerin e shkel vetura....ky tjetri i drejtohet...a te kam thene se kurr nuk ke me u be njeriiii..

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:46 am

Perse Kuajt Nilit bejne sex ne uje????????

- Sepse Kush do t`i lage 200kg p****

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:46 am

Nje fashtar ka shku ne treg ne qytet me shit nje lop edhe ka nejt ka nejt edhe ska mujt me shit lopen ok e ka morr lopen mu kthy ne shpi u bo von ka thon hajt po buj sonte me naj hootel, mire ka shku ne hotel edhe lopen e ka lidh qaty para hotelit ka hi mbrenda ka shku te recepcioni edhe e ka kerku nje dhom ja ka dhon qelsin edhe ka shku aty ka fjet , kur u qu neser me shku ne shpi recepcionisti i ka thon zoteri paret ky i ka thon sa duhen recepcionisti ja ka nis 10 ojro per shtrat i ka than fshatari po nuk kam fjet ne shtrat kam fjet ne tok recepcionisti e vallla qka me te bo e ki pas shancen me fjet ne shtrat ok 10 ojro qe je pastru fsahtari nuk jam pasrtu recepcionisti e valla e ki pas shancen ok 10 ojro per ushqim fshatari nuk kam honger kurgjo recepcionisti e vala e ki pas shancen ok 10 ojro gjum qe ki fjet fshatari nuk kam fjet hiq kam nejt qut gjith naten recepcionisti e vala e ki pas shancen ok mire ja jep fashtari 40 ojro edhe ja bon tash fashtari recepcionistit mi ki borgj mue 50 ojro i thot recepcionisti pse ti kam borgj 50 ojro fshatari i thot se ma ki dhunu lopen , recepcionisti valla bre se kam prek bile , fshatari i thot e vallaaaa e ki pas shancen .

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:46 am

Shkon Muja ne entin per punesim edhe te dera 1 tip e pyt:
- “Emri dhe mbiemri?”
- “Mujo Mujic.”
- Kada ste rodjeni?”
- “23.6.1965, ne Bosnje.”
- “A jeni i martuar?”
- “Po, me gru.”
- “Po e di qe me gru, a keni pa nojher nojkon qe u martu me burre?”
- “Po, kom pa!”
- “Po kon pra?!”
- “Po qe p.sh., motra jeme.”

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:46 am

me 1 katun o shku baba i ka qu 2 djemt e vet me BU lopen me 1 katun afer se e kan pas 1 Kah tmir ata tipat edhe kta jon nis rruges tu shku vllau i madh ja bon vllaut vogel o vlla a po bojm diqka pi him na lopes e paret pi dajm pergjys ky vllau i vogel mendohet edhe thot ani valla edhe ti hin vllau i vogel lopes edhe kur ta kryn tja bon kti vllaut madh ait ti thash
ja kthen vllau i madh tvoglit a je budall ti a ka ja preki une femnen vllaut

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
te gjiha vicat ktu mos qelni tema
Mbrapsht në krye 
Faqja 10 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Skënder R. Hoxha: Poezia për fëmijë e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: