kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 te gjiha vicat ktu mos qelni tema

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:46 am

po shkojn mas luftes nbosnje muja edhe hasa po folin
edhe muja pia bon valla haso du me qel 1 Puff
hasa ja kthen e kush don me punu aty
ky ja kthen po ait more se i marr do qesi bugarka e ruska
hasa ja kthen haram tkoft nona e motra te shpia pot rrin pa pun
e ti don me marr bugarka e ruska

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:46 am

o nis njoni prej pz ngjk edhe rruges tu shku ja nis mu afru gjakoves ngat ja nisin tabelat MIR SE ERDHE NE GJAKOV
po tu afru sa ma ngat gjakoves tabelat sa mat vogla e mat vogla
edhe nhymje tgjakoves 1 tabele e vogel sa qe ky tipi spo munet me lexu edhe po del prej kerit edhe po shkon pi afrohet tabeles e po lakohet me lexu kur aty ntabele po shkrun
"rruju se e hongre"

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:47 am

(1 skjarim kush so kon npej ruges tu shku per rugov prej pejes osht 1 kish e aty ka popadinka)

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:47 am

a e dini kur pejoni per her tpar e ka pa kaprollin live qa ka thon ???

Tada qy Bambi

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:47 am

o shku nrugov per her tpar ka kalu helikopteri edhe tash krejt rugovcat skan dit qa osht ajo edhe kan shku me vet kryeplakun edhe tash ai mbetet ashtu edhe ja nis
ken per me ken ka me ken nona e bletveper sonte e kryva vazhdojm neser me do tjera

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:47 am

Po shtyhen shqipetari edhe amerikani cili po rrejne ma shum

Amerikani po ja bon...une kom ngajte rreth e perqark botes per 60 sekonda
Shqipetari po ja bon...te kom pa me syt e mi

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:47 am

Gjermani, Italiani dhe Shqiptari
Pas vdekjes se tyre, Gjermani, Italiani dhe Shqiptari, ishin ftu nga Zoti per ti pyetur rreth shkaqeve te vdekjes se tyre.
Gjermani pergjigjet: Pasi bleva ni Mercedes, tu vozit shpejt u rrotullova me to dhe diqa.
Italiani pergijgjet: Pasi bleva ni Ferrari, tu vozit shpejt bana ni aksident dhe diqa.
Shqiptari pergjigjet: Pasi bleva ni Golf 4 diqa uni.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:47 am

hajt njo me Amerikan Francez edhe Shiptar

e kta jon shty cili e ka grun ma te qart ne shtrat:

Francezi une e kom grun Tiger!
Amerikani per me ja ftof Francezit une e kom Luanesh!
Shiptari une e kom grun nifar gjaje amo hala spe di qfare.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:47 am

sh kane nifar Muja, edhe kish pas probleme me seks. Sa here e kish pas iq grujen e vet ajo s'kish ni kurfar lezeti amo hiq. Ni dite po vendos me shku te mjeku mu anku se cka o ka ndodh me to. Shkon te mjeku edhe i kallxon fije per pe, edhe mjeki e udhzon me morre ni zezak me i ba masazh deri sa ky e iq.
Provon Muja e merr ni zezak per masazh edhe ja nis me iq grujen e vet po ajo apet kurfar lezeti spo nin, i thote zezakit dil qije ti une pi baje masazh, ky zezaki pi thote po more s'o problem.
Ja nis Muja mi ba masazh e ky zezaki me qi edhe tash kjo gruja po mytet tu bertit qaq shume prej lezetit. Ja bon Muja zezakit: ti ***** kejt po ti spo dishe me ba masazh be.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:47 am

sh kane nifar Muja, edhe kish pas probleme me seks. Sa here e kish pas iq grujen e vet ajo s'kish ni kurfar lezeti amo hiq. Ni dite po vendos me shku te mjeku mu anku se cka o ka ndodh me to. Shkon te mjeku edhe i kallxon fije per pe, edhe mjeki e udhzon me morre ni zezak me i ba masazh deri sa ky e iq.
Provon Muja e merr ni zezak per masazh edhe ja nis me iq grujen e vet po ajo apet kurfar lezeti spo nin, i thote zezakit dil qije ti une pi baje masazh, ky zezaki pi thote po more s'o problem.
Ja nis Muja mi ba masazh e ky zezaki me qi edhe tash kjo gruja po mytet tu bertit qaq shume prej lezetit. Ja bon Muja zezakit: ti ***** kejt po ti spo dishe me ba masazh be.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:47 am

1......Flasin dy gjyshe për nipat e tyre. Njëra i thotë tjetrës:
- Nipi im është çmendur krejt. Tërë natën rri ulur pranë kompjuterit, e telefoni kurrë nuk është i lirë. S’ka gjë prej tij!
Gjyshja tjetër ia kthen:
- E nipi im do të bëhet doktor ose pilot!
- Nga e di?
- Sa herë që futem në dhomën e tij, në të gjitha anët ka shiringa, e ai më thotë "Gjyshe, hajde të fluturojmë!"

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:48 am

2.......Dëgjon diku gjyshi se buka është shumë e mirë kundër impotencës, prandaj mësynë në furrë:
- Ju lutem 5 kilogramë bukë!
Furrtari:
- Po çka po ju duhen gjithë kjo bukë, do t’ju forcohet!
- 15 kilogramë atëherë!

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:48 am

po kthehet burri prej pune, dhe pe nxen grun e vet me ni burr tjeter... dhe ky burri po juv thot: qysh bre kshtu spo ju vjen marre edhe deren e keni lan qel, po me pas ardh naj njo i huji?.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   Tue Nov 03, 2009 8:48 am

qe po bjen midis toke ni k@r i madh. Qika shum kurreshtare edhe po e vet baben: Babi, qa osht qeky seni qe ra ne toke?
-Baba nuk po ka qef qe qika me marr vesh qa osht se demek marre, edhe po ja bon: qika jeme, osht marimange.
Po ja bon qika tash: khuuu, qfar k@ri te madh e paska

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: te gjiha vicat ktu mos qelni tema   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
te gjiha vicat ktu mos qelni tema
Mbrapsht në krye 
Faqja 11 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Skënder R. Hoxha: Poezia për fëmijë e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: