kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 jep mendimin tuaj rreth ksaj thenje...sa eshte e vertet me % dhe pse

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Princess
Princess
avatar

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 25
Location : prishtine

MesazhTitulli: jep mendimin tuaj rreth ksaj thenje...sa eshte e vertet me % dhe pse   Thu Aug 27, 2009 2:48 pm

Djemte duan te jene dashuria e pare e një vajzë ndersa vajzat duan te jene dashuria e fundit e një djali!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: jep mendimin tuaj rreth ksaj thenje...sa eshte e vertet me % dhe pse   Thu Aug 27, 2009 2:48 pm

0%

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 23
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: jep mendimin tuaj rreth ksaj thenje...sa eshte e vertet me % dhe pse   Fri Aug 28, 2009 2:39 am

50%%
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: jep mendimin tuaj rreth ksaj thenje...sa eshte e vertet me % dhe pse   Tue Oct 13, 2009 1:59 pm

25%
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
florent
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 17
Join date : 18/09/2009
Age : 22
Location : prishtin / Matiqan

MesazhTitulli: Re: jep mendimin tuaj rreth ksaj thenje...sa eshte e vertet me % dhe pse   Thu Nov 12, 2009 4:14 pm

30%
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: jep mendimin tuaj rreth ksaj thenje...sa eshte e vertet me % dhe pse   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
jep mendimin tuaj rreth ksaj thenje...sa eshte e vertet me % dhe pse
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Mexhid Yvejsi:RRETH TARIKATIT SHAZILI
» Mendime kritikë rreth librit “Etnologjia dhe Folklori Shqiptar” të prof. Dr. A. Xhagolli
» Prend Qetta: Thirrja per mosbindje civile eshte Antikombetare per momentin Z. Akademik
» Gonxhe Bojaxhiu-Nëna Tereze:JETOJE JETEN...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: teme e lire-
Kërce tek: