kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush Mendoni Se Do Fitoj Champions League Këtë Vit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 23
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Kush Mendoni Se Do Fitoj Champions League Këtë Vit   Fri Aug 28, 2009 7:29 am

Ac Milan cheers
Fc Barcelona
Fc Chelsea
Fc Real Madrid
Fc Man Utd
Fc Arsenal
Fc Inter Milan
Fc Liverpool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 23
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: Kush Mendoni Se Do Fitoj Champions League Këtë Vit   Fri Aug 28, 2009 7:56 am

Ac milan cheers cheers cheers

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Kush Mendoni Se Do Fitoj Champions League Këtë Vit   Fri Aug 28, 2009 8:44 am

hamamibn qfar milano bre barqa ma e fort a :)

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
lola
Princess
Princess
avatar

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 25
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Kush Mendoni Se Do Fitoj Champions League Këtë Vit   Sat Aug 29, 2009 10:04 am

as milano as barcelona :x No po :P ARSENALLL lol! Like a Star @ heaven Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Kush Mendoni Se Do Fitoj Champions League Këtë Vit   Tue Oct 13, 2009 1:58 pm

ac milan cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush Mendoni Se Do Fitoj Champions League Këtë Vit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush Mendoni Se Do Fitoj Champions League Këtë Vit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush është Behgjet Pacolli ?‏
» Kush është vajza të cilën në 19:30 e presin në “randez-vous” mbi tre milionë shqiptarë!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranë Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkëluftëtar i Zahir Pajazitit: Duhet të zbardhet vrasja e Zahirit
» Është edhe një pyetje tjetër përveç kush është Nazim Bllaca. Kush është SHIK-u?
» Faruk Tasholli: Me tetovarët në Gjermani - Kush ma i pari bani...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: teme e lire-
Kërce tek: