kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TOTTI: DO TË SHKOJ NGA ROMA?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: TOTTI: DO TË SHKOJ NGA ROMA?!   Thu Sep 17, 2009 12:45 pmKapiteni i skuadrës së Romës, mesfushori italian me tipare sulmuese, Totti ka thënë se do të shkojë nga ky ekip nëse atij nuk i ofrohet edhe një kontratë e re nga pronarët e klubit.

Mediat kanë thënë se Totti dhe pronarët e klubit kanë arritur një marrëveshje dhe se kapiteni i klubit do të qëndrojë në Olimipico deri në vitin 2014, mirëpo gjithashtu është thënë se marrëveshja ende nuk është nënshkruar nga kapiteni i Romës. “Nëse nuk nënshkruaj kontratë të re, do të largohem nga klubi” ka thënë kapiteni Totti për Corriere Dello Sport. / foto: topnews.in / 17 shtator 2009

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
TOTTI: DO TË SHKOJ NGA ROMA?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: