kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 HENRY (S)’ËSHTË ZEMËRUAR SHUMË!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: HENRY (S)’ËSHTË ZEMËRUAR SHUMË!   Thu Sep 17, 2009 12:45 pm

Sulmuesi francez i Barcelonas, Thierry Henry, pranon se ai ishte zemëruar për zëvendësimin e tij gjatë natës së mbrëmshme në barazimin 0-0, kundër Inter.

Henry ishte i zëvendësuar nga trajneri Guardiola i cili e inkuadroi në lojë, Andrés Iniesta, ndërsa francezi ishte dukshëm i mërzitur nga vendimi i trajnerit të skuadrës së tij. Ai tha: "Unë jam i zemëruar për ndryshimin, nuk doja të dilja, sepse unë kam qenë duke luajtur mirë. Sa herë që kam pasur mundësi për topin ju keni mundur të shikoni se si isha duke e lënë Maicon “të vdekur në krah."

Francezi ka pranuar se për këtë nuk kishte folur me Guardiolan, sepse "kjo ishte diçka që unë ndjeva në atë moment. Tashmë ka mbaruar." / foto: virgula / 17 shtator 2009

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
HENRY (S)’ËSHTË ZEMËRUAR SHUMË!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Shqipëria ka shumë përparësi për turistët evropianë
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kush Tradhëton më shumë Femra apo Mashkulli ?
» Emocionohet imami Krasniqi: All-llahu i madhëruar nuk ta kthen shpinën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: