kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ABASOLO: ATLETICO DO TA SHESIN AGUERON!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: ABASOLO: ATLETICO DO TA SHESIN AGUERON!   Thu Sep 17, 2009 12:59 pm

Manchester United janë në alarm të kuq pas largimit të shefit të financave të Atletico Madrid, Fernando Garcia Abasolo, i cili e pranoi se klubi madrilen do ta shesë Sergio Agueron për më pak se 40 milion £.

Abasolo ka dhënë dorëheqjen si zëvendës-president i financave në Atletico mes pretendimeve për borxhet masive të grumbulluara nga klubi dhe pranoi se ata (Atletico Madrid) do ta kenë "të vështirë" të refuzojnë çdo ofertë të denjë për El Kun. "Kur ju jeni në borxh për 20 milion euro, kjo e bën shumë të vështirë për ta refuzuar një ofertë prej 50 milion eurove," tha Abasolo.

Trajneri i United, Sir Alex Ferguson ka akoma edhe 80 milion sterlina të fituara nga shitja e Cristiano Ronaldo në Real Madrid, ndërsa dihet se në këtë garë s’mund të hyj Chelsea, e cila e ka të ndaluar të bëjë transfere për 1 vit të plotë. / tbf / foto: bp / 15 shtator 2009
_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
ABASOLO: ATLETICO DO TA SHESIN AGUERON!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skandaloze: Për gjashtëmijë euro, shkodranen ia shesin një plaku të Kosovës (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: