kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BEGIRISTAIN: TË GJITHË DUAM QË PUYOL TË QËNDROJË!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: BEGIRISTAIN: TË GJITHË DUAM QË PUYOL TË QËNDROJË!   Thu Sep 17, 2009 1:04 pm

Drejtori i skuadrës spanjolle të Barcelona’së, Txiki Begiristain, insiston se prioriteti i tyre është të mbajnë mbrojtësin e qendrës Carles Puyol në ekip, duke i ofruar atij edhe një kontratë të re me Barcan.

Mbrojtësi i ka ndërprerë bisedimet për vazhdimin e kontratës së tij, ndërsa kjo gjë e ka brengosur trajnerin e skuadrës, Pep Guardiola. Begiristain ka thënë: "Ai është modeli i një lojtari i cili karrierën e tij e fillon dhe e mbaron me një klub të vetëm., në klubin që ai e do, sikur Alexanco në kohën time.

“Ai është një lojtar i cili edhe nëse humb disa nga minutat e tij standard në fushë, do të ketë peshë shumë të madhe në zhveshtore. Ne të gjithë duam të rinovojmë me Carles”._________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
BEGIRISTAIN: TË GJITHË DUAM QË PUYOL TË QËNDROJË!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TË GJITHËVE!Dosjer nga AGIM GASHI
» Frank Shkreli:TË GJITHË PËR MARK GJONAJ-N MË 13 SHTATOR
» Murat Gecaj: Mbyllet Gazeta “Mësuesi” - Nderim për gjithë drejtuesit, redaktorët dhe bashkëpunëtorët
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TË GJITHËVE!
» Asllan Dibrani: Diaspora Shqiptare në Gjermani e shqetësuar për gjendjen aktuale gjithëkombëtare!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: