kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 WEBFAQET SI NJEREZ! Si do te dukeshin webfaqet e famshme, sikur te ishin njerez?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: WEBFAQET SI NJEREZ! Si do te dukeshin webfaqet e famshme, sikur te ishin njerez?   Thu Sep 17, 2009 1:09 pm


_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
WEBFAQET SI NJEREZ! Si do te dukeshin webfaqet e famshme, sikur te ishin njerez?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drita Krasniqi:Njerzit me dy Fytyra vdesin gjithmon te Pafytyr...!!!!
» Nafi Çegrani: Demant kundër ''komentit'' të një spiuni të fshehur
» Shkrime të Baki Ymerit
» Qendrat islame në Gjermani ishin bartëse të shumë organizimeve kombëtare
» Vera Koka:Eshte bukur kur puna e mesuesit ecen paralelisht me dy corsi; mesimdhenie dhe mesimnxenie…!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: