kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ni RPOGRAM

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Princess
Princess
avatar

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 26
Location : prishtine

MesazhTitulli: ni RPOGRAM   Thu Sep 17, 2009 2:38 pm

a muni me ma gjet naj program per me bo designa nese muni ma shpejt plz..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: ni RPOGRAM   Thu Sep 17, 2009 2:39 pm

qe ni program shum i fort per dizajn i postum prej mendimit osht online programi

ketu photoshop online

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
florent
antar fillestar
antar fillestar
avatar

Posts : 17
Join date : 18/09/2009
Age : 23
Location : prishtin / Matiqan

MesazhTitulli: Re: ni RPOGRAM   Fri Nov 13, 2009 11:43 am

a mundet dikush mem ndihmu me gjet ni program qe i bon videot e youtub-es me i bo per telefon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: ni RPOGRAM   Fri Nov 13, 2009 3:22 pm

ski nevoje program e ki sajtin online ketuu

veq e shenon linkun edhe e konverton ne te gjithaa formatet e videove ndersa per videove per telefon duhet te vendoset formati ( 3gp for mobile )

KETU MUND ME SHKARKU DHE ME KONVERTU ONLINE

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ni RPOGRAM   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ni RPOGRAM
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: programe dhe software :: kerko programe ose lojra-
Kërce tek: