kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shum kenge

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
avatar

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

MesazhTitulli: Shum kenge   Fri Sep 18, 2009 8:42 am

www.degjo-rini.tk ka shum musik shqip edhe jon te mira...
po ma shum ka rap
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Shum kenge   Fri Sep 18, 2009 8:43 am

ok flm per kto keng

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
Shum kenge
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Këngë dhe shkrime për Nënë Terezën
» 28 Nëntori është dita e çlirimit të Shqipërisë
» Nga tradita jonë-Plisi
» Urimet për Ditëlindjen time!
» Tekste këngësh të vjetra

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: muzikë :: muzikë shqiptare-
Kërce tek: