kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LG GW620 NISET PËR NË EVROPË!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: LG GW620 NISET PËR NË EVROPË!   Fri Sep 18, 2009 8:50 am

LG Electronics (LG), një udhëheqës global dhe novator në teknologjinë e komunikimit mobil, po e përforcon strategjinë e saj agresive në telefonat “smartphones” duke paralajmëruar pajisjen e parë mobile të bazuar në sistemin operativ të Google, Android, i cili do të japë kompanisë LG një pozicion të gjerë dhe më dominues në këtë treg në zgjerim.

Njoftimi i parë i kompanisë LG, vjen vetëm një javë pasi kompania e tretë më e madhe në botë për prodhimin e telefonave mobil, ka njoftuar se do të lansojë në treg, tre telefona të llojit “smartphone” të bazuar në sistemin operativ Windows, në javët e ardhshme.

Modeli i ri, LG-GW620 përmban një ekran të ndjeshëm në prekje me madhësi prej 3-inç, dhe tastierë të plotë me rrëshqitje me QWERTY, për të plotësuar nevojat në rritje të konsumatorëve të cilët mbështeten në telefonat e tyre mobil për më shumë se sa vetëm për të bërë thirrje.

LG GW620 përfiton gjithashtu nga një sistem operativ që u krijua nga fillimi për ti mundësuar këtyre telefonave të fitojnë përparësi dhe qasje në shumë aplikacione mobile, i cili është zhvilluar nga makina numër një e kërkimit në botë, kompania Google.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
LG GW620 NISET PËR NË EVROPË!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shifra tmerruese: 70.000 prostituta shqiptare sot merren me “zejën” e seksit në Evropë?!
» Sulejman Lokaj: Evropë, ndërgjegjen ku e ke?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: