kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KTHEHET STEVE JOBS!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: KTHEHET STEVE JOBS!   Fri Sep 18, 2009 8:52 am

Jobs, Drejtori Gjeneral i Apple, mbajti fjalimin kryesor në ftesën e kompanisë në një ngjarje në San Francisko, Kaliforni, të mërkurën, duke bërë paraqitjen e tij të parë në një veprimtari të Apple, pas më shumë se një viti. Ai mori një ovacion nga publiku, që zgjati rreth 45 sekonda.

Paraqitjen e fundit në një ngjarje për kompaninë Apple, ai e bëri më më 14 tetor, 2008, kur ai zbuloi një formacion të ri të kompjuterëve Macintosh përfshirë edhe modelin ultra-të-hollë MacBook Air. Ai ishte në një pushim mjekësor për gjashtë muajt e parë të vitit 2009 për shkak të shëndetit, që përfshinte një transplantim të mëlçisë.

"Unë do të doja të falënderoj të gjithë në komunitetin Apple për mbështetje të përzemërta" tha Jobs në një zë të butë. "Unë po qëndroj vertikalisht tani, jam kthyer përsëri në Apple dhe e dua për çdo ditë këtu." / snn / foto: cnn / 11 shtator 2009

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
KTHEHET STEVE JOBS!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: