kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 1 pyetje 1 problem

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 19
Location : PriShtina

MesazhTitulli: 1 pyetje 1 problem   Wed Aug 26, 2009 3:55 am

a muni mem nimu najkush qit
e kom ni usb po kur pe shti nuk po mi qet opcionet open etj po po mi qet do shkronja arabisht edhe USB nuk qelet
a muni nimu jau di per nder -->
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Princess
Princess
avatar

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 25
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: 1 pyetje 1 problem   Wed Aug 26, 2009 3:47 pm

un di veq bonja format USB edhe tani shko start run edhe shkruje F:/ edhe u kry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
RiNNoHaCKeR
BOSS i forumit
BOSS i forumit
avatar

Posts : 34
Join date : 20/08/2009
Location : Drenas

MesazhTitulli: Re: 1 pyetje 1 problem   Wed Aug 26, 2009 4:06 pm

Paske virusa ne USB bonja ni scan me antivirus e nese nuk te bon apet hini format
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://argetohu-rini.co.cc
arbis
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 216
Join date : 25/08/2009
Age : 19
Location : PriShtina

MesazhTitulli: Re: 1 pyetje 1 problem   Thu Aug 27, 2009 5:56 am

lola shkruajti:
un di veq bonja format USB edhe tani shko start run edhe shkruje F:/ edhe u kry
thnx lola edhe ti dj rinnni

Cito :
Paske virusa ne USB bonja ni scan me antivirus e nese nuk te bon apet hini format
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: 1 pyetje 1 problem   Thu Aug 27, 2009 7:06 am

problemi u zgjidh tema mbyllet

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 1 pyetje 1 problem   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
1 pyetje 1 problem
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Murat Jashari:Letra Nr.9 e shenjtë!(Për Hashim Thaqin)
» Është edhe një pyetje tjetër përveç kush është Nazim Bllaca. Kush është SHIK-u?
» Debat i ashpër në Kuvendin e Kosovës(video)
» IDRIZ ZEQIRAJ:Tri pyetje për kryehuliganët e “UÇK-së”???
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrë në pyetje djalin që e ekzekutoi me antitank (Video +18)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: pyetje dhe pergjigje-
Kërce tek: