kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LOJA ME FOTO

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 6:55 amni pul tu kajt

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 7:55 amun po du ni montazh te dides (portierit te millanos)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 8:00 am


uha qe dida
Ni foto te Nokia 6500 C me ngjyr te portokallt

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 8:06 am
ni yamaha motor

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 8:08 am
po du 5 libra njani mi tjetrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 8:10 am


qe tash po e du ni foto te valentino rossit montazh

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 8:18 am


edin dzeko ne fanell te milanos
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 8:38 am


ni foto te nje koftorri te vjeter

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 10:12 am

ma nfund e gjeta kqyrena a o mir


pe du ni foto te antarit qe psoton mas meje

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 10:17 am

une po e du foton e forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 10:22 am
edhe kjo


un pe du ni torte 14 kat hiq ma shume as ma pak ok

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 10:41 am
une po du ni rrush te kalter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Mon Oct 19, 2009 11:39 am


une pe du ni grijalic se u merdhina

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Tue Oct 20, 2009 5:46 am

a nuk u nxeve me kaftorr a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Tue Oct 20, 2009 7:18 am

qe per ty


ni llamb tvjeter tprisht oki hehehe

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Tue Oct 20, 2009 8:50 am


qe bes per ty
tash ni foto te makaronave tu zii uahuahua

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Tue Oct 20, 2009 8:57 am

une po du ni motazh te mozilla firefox
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣΣПDIMZΣKΛ
BOSS i forumit
BOSS i forumit
avatar

Posts : 4
Join date : 26/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Tue Oct 20, 2009 9:00 am


qe per ty valdrin
tash po e du ni foto te pishines se germis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Tue Oct 20, 2009 9:03 am

qe per ty une po e du ni foto te patos
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣΣПDIMZΣKΛ
BOSS i forumit
BOSS i forumit
avatar

Posts : 4
Join date : 26/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Tue Oct 20, 2009 9:06 am

ni foto te ne pc shum te vjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Tue Oct 20, 2009 9:12 am

une po du ni foto ne ni sony 2 te prisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣΣПDIMZΣKΛ
BOSS i forumit
BOSS i forumit
avatar

Posts : 4
Join date : 26/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Tue Oct 20, 2009 9:16 am


vala te prisht sun gjeta weq ma mir i ri se me te prisht sun lun uahha
ni foto te buggati veyron
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Tue Oct 20, 2009 11:12 am

qe

pe du ni njerii kryt shum tmash ama shum tmadh heheh

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Wed Oct 21, 2009 6:29 am

une po du ni foto te roger federerit tu e majt kupen e wimbeldonit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   Wed Oct 21, 2009 6:32 am

qe valdrin me te fortin ne tenis
tash pe du ni foto te REd Rain(pije)yuauhaua

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: LOJA ME FOTO   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LOJA ME FOTO
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Foto të ndryshme dhe lule
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh të pa harruara
» FOTO E JAVËS
» Foto të dhjetorit 2915

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: teme e lire-
Kërce tek: