kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 GALLIANI: E DUA LEONARDON

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: GALLIANI: E DUA LEONARDON   Fri Sep 18, 2009 11:38 am

Nënpresidenti i Milan po ecën në Milan për të zbutur situatën duke lavdëruar trajnerin dhe skuadrën, njëkohësisht duke insistuar se gjithcka është në rregull tek Milanello.

"E dua Leonardon, kështu që situata mbetet e njëjtë si gjithmonë,” tha Galliani për “Sky Sport Italia”.

Numri dy i Milan nënvizoi fuqinë në Ligën e Kampionëve, duke thënë se Milan do të luftojë për të shkuar në finale.

“Është e qartë se kemi një shpejtësi më shumë në Evropë, krahasuar me të tjerët,” tha Galliani.

“Rezultatet e tregojnë këtë.”

Ai gjithashtu lavdëroi holandezin Clarence Seedorf, i cili duket së është rikthyer në formë këto javët e fundit.

"Seedorf është një lojtar i madh. Kur ai luan mirë, i tërë ekipi bën ashtu, dhe anasjelltas."_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
GALLIANI: E DUA LEONARDON
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: