kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 RONALDO KA DHUNTI NË GJUAJTJE TË LIRA - CASILLAS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: RONALDO KA DHUNTI NË GJUAJTJE TË LIRA - CASILLAS   Fri Sep 18, 2009 11:39 am

Numri 1 i Real Madridit thotë se ata janë me fat që kan Cristiano Ronaldon në anën e tyre.

'Cristano ka një dhunti nga gjuajtjet e lira, është një aftësi dhe ai din si ta shfrytëzoi. Ai ka një prekje më ndryshe, forcë nga pjesa e brendshme e shputës së këmbës. Është shumë vështirë për porjterin' thotë Casillas.

I pyetur për fluturimin e topit të ri Casillas thotë se është i parashikueshëm se në cilin drejtim do të shkojë topi, gjithsesi kjo gjë nuk është që e keqe, sidomos kur ke Ronaldon në anën tënde.

'Për portjerët është shumë vështirë, jo që është keq kjo gjë, përkundrazi. Topat ndryshojnë por kjo nuk është një arsye, apo ankesë,' shtoi ai.

'Të shikosh nga jashtë, të duket sikur portjeri është duke bërë gabim kolosal por kur je në portë, 20 metra larg topit është shumë vështirë ta mbrosh atë.

'Fatmirësisht Cristiano Ronaldo luan në anën tonë.'_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
RONALDO KA DHUNTI NË GJUAJTJE TË LIRA - CASILLAS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fatmir Halimi: Vallja e yjeve dhe Vargjet e lira (Lasgush Poradeci dhe Migjeni)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: