kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DAVID TREZEGUET TË LUAJ KUNDËR LIVORNO'S

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: DAVID TREZEGUET TË LUAJ KUNDËR LIVORNO'S   Fri Sep 18, 2009 11:39 am

Sulmuesi i Juventusit David Trezeguet mund të startoj kur Livornos që do të vijnë në natën e shtunë.

Sipas Tuttosport, performanca francezit kundër Lazios, kundër të cilit ai shënoi dhe vulosi një fitore me 2-0, ndërsa do të shpërblehet këtë fundjavë dhe ai ka gjasa të jetë zgjedhja e parë Ciro Ferrara kundër Livornos.

"Trezegol" ka trajnuar shumë gjatë gjithë javës në Vinovo, dhe me Amaurin zhgënjyes deri më tani këtë sezon, Ferrara ka gjasa të japë francezit shansin për të startuar prap ne formacionin bazë të Juves.

Amauri nuk ka shënuar në asnjë nga pesë ndeshjet e fundit. Ai nuk ishte në formë kundër Bordeaux në Ligën e Kampionëve, dhe si duket do ta shiqoj ndeshjen nga stoli.

Vincenzo Iaquinta është në përputhje me 'Trezegolin', ndersa Alessandro Del Piero ka një problem muskulor.
_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
DAVID TREZEGUET TË LUAJ KUNDËR LIVORNO'S
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nafi Çegrani: Demant kundër ''komentit'' të një spiuni të fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gëlbaza shpifëse e Edi Ramës kundër të majtës shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim për shpëtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,që vepron në mënyrë perfide kundër kombit shqiptar
» Të gjitha veprimet e kundërligjshme të Xhabir Zharkut
» Propagandë naive dhe e pështirë kundër festës së Vitit të Ri (VIDEO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: