kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SKIN FOR CS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: SKIN FOR CS   Sat Sep 19, 2009 4:41 am

ndrroe thiken ne cs
ketupasi e dawnllodoni fajllat qe jan .MDL i qon ne C program files counter strike 1.6 ose valve
tani shko cstrike edhe model edhe i leni qaty
ndersa fajllat e zerit i len
ne cstrike tani sound ehde weapons shpresoj qe keni kuptu

_________________
Edituar për herë të fundit nga besnik hack3r në Sat Sep 19, 2009 4:49 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: SKIN FOR CS   Sat Sep 19, 2009 4:48 am

qe kini ma shum se po pritoj me i uploadu ok

qe qiy hin gjithqka per CS

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
SKIN FOR CS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: programe dhe software :: CS counter strike-
Kërce tek: