kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kinezi Kendon SHqip qifteli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
adi
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 9
Join date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Kinezi Kendon SHqip qifteli   Sun Sep 20, 2009 7:52 am

Kinezi Kendon SHqip qiftelihttps://www.youtube.com/watch?v=EHvTrjadbQw
(hajgare )

kjo posht osht pernime
KINEZ QE KENDON SHQIP
https://www.youtube.com/watch?v=TsiylfEBUd8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kinezi Kendon SHqip qifteli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ismet Ramadani:“Harta e shqipërisë etnike” si shkas...
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Kastriot Dervishi: Sinjali i parë i qëndresës antikomuniste në Shqipëri
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: kuriozitete-
Kërce tek: