kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AC Milan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
adi
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 9
Join date : 20/09/2009

MesazhTitulli: AC Milan   Sun Sep 20, 2009 8:03 am

Nesta: Do të rifilloj për së mbari

Alessandro Nesta ka deklaruar se pas tejkalimit të ankthit, ndërmjet heqjes dorë nga futbolli si pasojë e lëndimit dhe të qenit i vendosur për të vazhduar, tani ndihet i rilindur.

“Vërtet më frikësuan me operacionin. Më thoshin se nëse i nënshtrohem ndërhyrjes kirurgjike në shpinë, nuk do të mund të luaja më. Por doli të jetë shumë më lehtë sesa kam menduar”.

“Ishte shumë keq të qëndrosh jashtë fushe. Momenti më i keq ishte kur u lëndova sërish dimrin e kaluar. Atëherë kur mendova se më në fund gjithçka është në rregulli, mu kthye dëmtimi”.

“Nuk jam i penduar për vonimin e operacionit dhe dëshiroj që të rifilloj në mënyrë pozitive”, ka thënë mbrojtësi italian për “La Gazzetta dello Sport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
AC Milan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: