kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ja 6 te vertetat e jetes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
adi
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 9
Join date : 20/09/2009

MesazhTitulli: Ja 6 te vertetat e jetes   Sun Sep 20, 2009 8:15 am

Ja 6 te vertetat e jetes:

1) Nuk mund te prekesh te gjithe dhembet e tu me gjuhe!

2) Te gjithe budallenjte pasi kan lexuar " te verteten " e pare e provojne;

3) E verteta e pare eshte nje genjeshter;

4) Tani po buzeqesh sepse ti je nje budalla;

5) Do t'ja dergosh kete postim nje idjoti/idjote tjeter;

6) Tani ka nje buzeqeshje budallai ne fytyren tende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Ja 6 te vertetat e jetes   Mon Sep 21, 2009 9:34 am

hauhauahh na ke sos njeri e provova pahiri hehehhe :lol: Wink

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
Ja 6 te vertetat e jetes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: