kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TELEFONAT 'PINK' TË MICROSOFT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: TELEFONAT 'PINK' TË MICROSOFT   Thu Sep 24, 2009 7:07 am
Projekti sekret, i quajtur 'PINK' është një temë mjaft e nxehtë këto ditë në komunitetin e të thënave. Këtë sekret e shpalos Gizmodo me disa foto të dy telefonave të cilët Microsoft ende nuk i ka zyrtarizuar.

Dy telefonat quhen 'Turtle' dhe 'Pure', dhe do të prodhohen nga Sharp, të cilët do të ndajnë brendimin me Microsoft në pajisjet e tyre. Ata kanë formë të rrumbullakët dhe të lëmueshme, me 'Turtle' duke i ngjarë më shumë Palm Pre.

Fatkeqsisht, burimet e Gizmodos nuk do të publikojnë më shumë informata në lidhje me telefonat ende, edhe pse shumë shpejtë do të kemi edhe informata të reja. Thuhet se telefonat 'Pink' do të kenë shërbimet ZUNE dhe 'app store' gjithashtu, për të disribuar aplikacione të palës së tretë.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
TELEFONAT 'PINK' TË MICROSOFT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: