kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 cila cila

Shko poshtë 

Cila lende ju pelqen
Kimia
14%
 14% [ 2 ]
Fizika
0%
 0% [ 0 ]
Biologjia
14%
 14% [ 2 ]
Arti
14%
 14% [ 2 ]
Muzika
0%
 0% [ 0 ]
Matematika
14%
 14% [ 2 ]
Asnja sum pelqen
43%
 43% [ 6 ]
Totali i votave : 14
 

AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: cila cila   Thu Sep 24, 2009 1:27 pm

cila lende ju pelqen


Edituar për herë të fundit nga besnik hack3r në Wed Oct 07, 2009 6:54 am, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: cila cila   Fri Sep 25, 2009 5:34 am

Ac Milan

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: cila cila   Fri Sep 25, 2009 7:05 am

jo hiq ska shanc

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: cila cila   Fri Sep 25, 2009 7:23 am

ani de e shofmi Ac Milan Best

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: cila cila   Fri Sep 25, 2009 7:24 am

@@
ma i frort barca ose arsenali tek e fundit nese hup arsenali
ka me shpordh barcelona AC milanin e k...t

_________________
Edituar për herë të fundit nga b3snik hack3r në Fri Sep 25, 2009 7:38 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: cila cila   Fri Sep 25, 2009 7:37 am

o ski qka fol ma hiq se ac milan ka me fitu

_________________Edituar për herë të fundit nga MΣПDIM ZΣKΛ në Fri Sep 25, 2009 7:41 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: cila cila   Fri Sep 25, 2009 7:38 am

jo qorr ti se a sp shef qe AC osht o qorr

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
lola
Princess
Princess
avatar

Posts : 32
Join date : 26/08/2009
Age : 26
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: cila cila   Sun Oct 11, 2009 2:22 pm

arti more
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumikosova.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: cila cila   Tue Oct 13, 2009 1:45 pm

milan champion
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cila cila   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
cila cila
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ç’ ËSHTË NJERIU? CILA ËSHTË ORIGJINA? ÇFARË LLOJ SHORTI KA AI?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: Sondazhe-
Kërce tek: