kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SAMSUNG: KAMERË / TELEFON ME 12MP DHE AMOLED!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: SAMSUNG: KAMERË / TELEFON ME 12MP DHE AMOLED!   Fri Oct 02, 2009 6:13 am


Samsung Electronics e ka lëshuar në treg telefonin e saj mobil me AMOLED, me kodin 12M, që përmban një kamerë me 12 mega-piksel me zoom të plotë dhe butonin për thirrje automatike.

Kamera e telefonit e ka zoomin e trefishtë optik dhe përfshin karakteristika të cilat shihen në kamerat e fundit kompakte duke përfshirë incizimin në 720p HD video, AF Tracking, Smart Auto dhe Identifikimin e Fytyrës.

Të gjitha funksionet e tjera janë të kontrolluara nëpërmjet një ekrani të ndjeshëm në prekje me WVGA (800x480 piksel, 1.152.000 pika) dhe AMOLED (Active Matrix Organic Light-Emitting Dioda). Fillimisht, kamera është lansuar në tregun Korean, ndërsa telefoni / kamera është një produkt i Samsung Electronics, kompani e cila është e përfshirë në tregun e telefonave të biznesit.

Thuhet se kompania është e interesuar të marrë parasysh përvetësimin e biznesit të kamerave dixhitale Samsung – e cila tani është një kompani e veçantë e quajtur Samsung Digital Imaging.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
SAMSUNG: KAMERË / TELEFON ME 12MP DHE AMOLED!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa më shumë kohë që do të kalojë, aq më shumë do të rritet e lartësohet gjeniu i kombit Dr. Ibrahim Rugova

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: