kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DEBUTON GOOGLE WAVE!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: DEBUTON GOOGLE WAVE!   Fri Oct 02, 2009 6:14 am


Njëra ndër aplikacionet më të kërkuara këtë vit, sapo e ka bërë debutimin e saj.

Po është e vërtetë: Google Wave është lansuar edhe zyrtarisht, ndërsa një valë e madhe e ftesave po qarkullojnë tashmë. Kini durim, pasi që ftesat nuk po dërgohen të gjitha për një herë, dhe mbase një e tillë do të vijë edhe tek ju.

Përderisa një grup i selektuar i zhvilluesve dhe medieve ka pasur qasje në një version beta të Google Wave, versioni i fundit do të ketë edhe shtesa tjera. Në korrik të këtij viti, ne mësuam se Google ka planifikuar të ftojë dikur rreth 100 mijë entuziastë të hershëm me rastin e lansimit të Wave.
Tani, menaxherja e produktit më të ri të Google, Stephanie Hannon e ka konfirmuar se ftesat janë duke u dërguar.

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
DEBUTON GOOGLE WAVE!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: jeta :: teknologjia-
Kërce tek: