kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 IP sa dush me SXE dhe pa SXE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: IP sa dush me SXE dhe pa SXE   Sun Oct 11, 2009 11:53 am

IP sa dush veq a je qe hin hehIp me sxe injected
82.114.72.54:27020
82.114.72.54:27018
82.114.72.54:27017
82.114.72.54:27016
82.114.72.54:27015
217.20.138.42
217.26.70.64:27015
200.177.254.98:27015

94.19.5.238:27015
82.114.82.138:27015
82.114.86.250:27015
67.212.165.187:27016
92.243.73.133:27909
93.189.35.143:27800
115.124.111.64:27015
92.243.73.133:27909
93.189.35.143:2700
82.114.72.54:27020


Ip Pa sXe injected
Ip Pa sXe 82.130.14.59
17.26.212.10:27015
Ip Pa sXe cs.cjb.se
Ip Pa sXe 82.130.14.59:27015
86.122.2.201:27015
95.104.72.190:2009
115.124.111.64:27015__
89.44.57.145:27016__
89.20.147.136:27171klm nga staffi i ----> FORUMIKOSOVA <-----

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
IP sa dush me SXE dhe pa SXE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: programe dhe software :: CS counter strike-
Kërce tek: