kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pyetje rreth delete histori.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
alba
VizitorMesazhTitulli: Pyetje rreth delete histori.   Sun Oct 11, 2009 5:27 pm

Pse kur po e ristartoj pc nuk po me mban ne mend psh add e regjistruar ne msn, por po ma fshin krejt e po duhet secilen here qe hy ne pc me shkru emailin dhe me hy ne msn?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Pyetje rreth delete histori.   Mon Oct 12, 2009 5:40 am

ku e ki msn e shkrun imellen pasin gutja remember me edhe qele pastaj tkujton nese sbon kshtu problem ka msn ja !

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
AlbaReal
antar fillestar
antar fillestar


Posts : 4
Join date : 11/10/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje rreth delete histori.   Wed Nov 11, 2009 2:48 am

Ja kam ba por sen nuk mban mend as emailin e regjistrum, as faqet qe i shkruaj psh. www.........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 23
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Re: Pyetje rreth delete histori.   Wed Nov 11, 2009 11:56 am

o weq duhet me formatizu se zgjidhje tjeter nuk ka se edhe un e kam pas te njejtin problem

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 21
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Pyetje rreth delete histori.   Wed Nov 11, 2009 1:34 pm

FORMAT PC :S:S ski qaree

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pyetje rreth delete histori.   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pyetje rreth delete histori.
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mexhid Yvejsi:RRETH TARIKATIT SHAZILI
» Mendime kritikë rreth librit “Etnologjia dhe Folklori Shqiptar” të prof. Dr. A. Xhagolli
» Gjergj Kastrioti - Skënderbeu, prijësi dhe heroi më i madh në histori
» Nuhi Veselaj: Rreth identitetit të gjinisë asnjanëse në shqipen e sotme (VII)
» Cikël shkrimesh rreth punës me nxënës me aftësi të kufizuara mendore!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: pyetje dhe pergjigje-
Kërce tek: