kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BARCELONA: NË JANAR E LYPIM MASCHERANON!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: BARCELONA: NË JANAR E LYPIM MASCHERANON!   Mon Oct 12, 2009 5:47 amSkuadra spanjolle e Barcelona’së janë duke rivalizuar me skuadrën e Juventus për mesfushorin argjentinas të Liverpool, Javier Mascherano.

Thuhej se skuadra e Juves do të bëjë një ofertë prej 23 milion funtave gjatë afatit kalimtar të muajit janar, për mesfushorin e pa-rehatuar mirë tek Liverpool, ndërkombëtarin e Argjentinës.

Ndërsa, në gazetën The Times thuhet se Barca janë po aq të interesuar për mesfushorin Mascherano i cili është i gatshëm për një kalim në Spanjë. Madje, kjo pritet të ndodhë gjatë muajit janar, dhe Mascherano do të vishet me ngjyrat e Barcelonas. / foto: maivoo / 12 tetor 2009

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
BARCELONA: NË JANAR E LYPIM MASCHERANON!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: