kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 GIVEN: NUK I FRIKOHEMI ASKUJT!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: GIVEN: NUK I FRIKOHEMI ASKUJT!   Mon Oct 12, 2009 5:48 am


Portieri i skuadrës së përforcuar të Manchester City, Shay Given thotë se ata nuk ka frikë nga askush në këtë sezon.


"Ka pasur vlerësime të mëdha dhe pikëpyetje rreth asaj se si ne mund të funksionojmë së bashku si një ekip, por ne e kemi filluar me shumë sukses dhe kjo është shumë e rëndësishme dhe ne do të vazhdojmë " tha ai. "Është shumë emocionuese të luash dhe të punosh me këtë skuadër të lojtarëve, menaxherit dhe stafit”.

"Ne kemi një ekip mjaft të mirë për të shkuar deri në fund. Do të ketë sfida përgjatë rrugës dhe ulje-ngritje, por menaxherët kanë krijuar një ekip të madh dhe një skuadër që është e uritur për sukses." / foto: oleole / 9 tetor 2009

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
GIVEN: NUK I FRIKOHEMI ASKUJT!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: