kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BEQAJ, MË I MIRË SE CASILLAS!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: BEQAJ, MË I MIRË SE CASILLAS!   Mon Oct 12, 2009 5:49 am


Sipas “Castrol Football”, portieri me i mirë është Sorensen i Danimarkës

Arjan Beqaj është përzgjedhur si portieri i katërt më i mirë i eliminatoreve të Kampionatit Botëror 2010. Lajmin e jep gazeta sportive “Metropol Sport”, që nga ana e saj i referohet “Castrol football”. Më i miri është Sorensen i Danimarkës, Bufon i Italisë dhe Isakson i Suedisë. Casillas i Spanjës është i pesti. / albaniasport / 9 tetor 2009


WwW.ForumiKosova.Tk

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
 
BEQAJ, MË I MIRË SE CASILLAS!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: sporti-
Kërce tek: