kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 papagalli musliman

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: papagalli musliman   Tue Oct 13, 2009 2:06 pm

u kan niher ni papagall edhe ai u kan musliman:P,u fal ka ninu krejt senet i ka ba,ni dit u shku ni prift ne shitore edhe e ka ble pa e dit se papagalli eshte musliman,cdo dit kur prifti i ka qit papagallit buk ai ka than la i lahe ilallah,ni dit ka than prifti ni muj veq ka niher ka me te qit buk,edhe kur u kry muji i ka qit buk shum kur ka hanger papagalli ka than:ZOT boma kabull e ninova ramazanin:-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
papagalli musliman
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: