kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 The House of The Dead 3

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 23
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: The House of The Dead 3   Thu Oct 15, 2009 7:05 am

256MB RAM

64MB VGA Pixel Shader 1.1 (Geforce 3 or higher)

http://hotfile.com/dl/14301380/2e1d6f7/House_dead3.part1.rar.html

http://hotfile.com/dl/14301505/75d5391/House_dead3.part2.rar.html

http://hotfile.com/dl/14301568/8f83154/House_dead3.part3.rar.html

http://hotfile.com/dl/14301713/0c48648/House_dead3.part4.rar.html

http://hotfile.com/dl/14301917/a9a0689/House_dead3.part5.rar.html

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
The House of The Dead 3
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» BREAKING NEWS!! Ebola Victim Rises From The Dead In Africa Fear Of Zombie Apocalypse!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: programe dhe software :: lojera - games-
Kërce tek: