kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Menu e shendetshme Mengjesi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Menu e shendetshme Mengjesi   Fri Oct 16, 2009 6:35 am

Per nje person:

6-7 luge gjelle miell tershere (une e bleva te gatshem dhe ishte i perzier dhe me copa te vogla çokollate e grimca copash kakao.Ne treg shitet e gatshme dhe me fruta ,me mjalte ose me asortimente te tjera)

300 gr qumesht (mund te perdorni dhe qumesht pa yndyre)

1/2 dardhe e bute e grire ne copa te vogla

1/2 molle e grire ne copa te vogla

1 portokall i grire ne copa te vogla

nj luge gjelle musht

Perzijini te tera dhe lijini per nje kohe sa frutat te leshojne aromen e tyre.

Ju befte mire.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Menu e shendetshme Mengjesi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mirëmengjesi i veçant

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: Kendi kulturor :: Kuzhina-
Kërce tek: