kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hitet me te fundit 2009

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Hitet me te fundit 2009   Fri Oct 16, 2009 6:42 am

Adrian Gaxha & Tamara - Ne emer te Dashurise
Aferdita Dreshaj - Per ty dridhem
Alban Mehmeti - 123 minuta
Bertan Asllani - Ta Kesh Parasysh
Big Mama - Ndac Me Pare Ndac Pa Pare
Big Mama - Se duroj dot me
Blero & Leonora Poloska - Crazy
Blero - Nuk me deshte
Blero ft Duffye - La Vida Loca
Bubulina Krasniqi - Ti shko
DJ Blunt feat. Ghetto Gold - A po don kesh
Dafina Zeqiri - Dua qe ta di
Dafina Zeqiri - Knockdown
Dafina Zeqiri - Shum larg
Dj Blunt ft.Real1 dhe Mc Kresha - Classy
Duffy .ft 2po2 -Shum Nalt
Elvana Gjata - Discipline

Ermal Fejzullahu - Shtate Dite
Etno Engjujt Ft. D-Master - Le Per mu Mama
Genta Ismaili - Sa ilaqe
Gili ft Enis - Kur u ndame
Ingrid Gjoni - Extreme
Jeta Faqolli - Aman Derman
Kaltrina Selimi - Auto stop
Kaltrina Selimi - Copy paste
Korab Shaqiri - Banesa e vogel
Leonora Jakupi - Ky Eshte Fundi
Mihrije Braha - Ti nuk je shtepia ime
Mirsa Kerceli - Me Ish Femren Tande
Mirsa Kerqeli ft.Gentz - Buzen mbi buze
Nora Istrefi - Another World
Nora Istrefi - Nuk ka kthim
Nora Istrefi - Vetem mua

Poni - Si trendafil
Ryva Kajtazi - Barnatorja
Ryva Kajtazi - Me Pelqen
Ryva Kajtazi - Me pizhamat e tua
Ryva Kajtazi - Neper Shtratin Tend
Shkurte Gashi - Vet un jam dukat
Sinan Vllasaliu - Une me Jarana
Sinan Vllasaliu - Mos ja Falni
Skillz - Wu qa po Sho
Soni Malaj - Zig Zag
Soni Malaj - Shpirti Im Binjak
Tingulli 3nt - Kalle Sonte
Tuna - Shes jo Interes
UnikKatil - Kile Kile
Tuna .ft Meda & Geti - Ska mo Hite
klikoni ketu per ti shkarkuar te gjitha keto Mp3 Perniher shkarko shkarko ketu

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Hitet me te fundit 2009
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FJALIMI i Azem Hajdarit në vitin 1992: Unë di shumë, ndaj duhet të zhdukem. Jam viktimë e kësaj diktature të re
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet që Behgjet Pacolli të zgjedhet president

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: muzikë :: albume shqip-
Kërce tek: