kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Akuzohet për urinim në policin që e arrestoi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Akuzohet për urinim në policin që e arrestoi   Fri Oct 16, 2009 8:15 am

Një mashkull 35-vjeçar është duke u përballë me akuza pasi që supozohet se ka vozitur në gjendje të dehur dhe më pas ka urinuar në pjesën e prapme të automjetit të policisë dhe në policin i cili e ka arrestuar.

Një ankesë kriminale thotë se mashkulli është ndaluar të mërkurën në mëngjes pasi që një polic e pa atë duke vozitur në formë të çrregullt dhe duke goditur një shtyllë në një pompë të benzinës.

Ankesa ka thënë se mashkulli ka dështuar të kalojë testet për vetëpërmbajtje dhe kur është marrë në stacionin policor, ka urinuar në pjesën e prapme të automjetit patrullues dhe ka spërkatur policin dhe duke e goditur atë në kokë.

Mashkulli është duke u përballë me akuza për krim dhe dy kundërvajtje. Ai përballet me 15 vite burgim nëse shpallet fajtor.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Akuzohet për urinim në policin që e arrestoi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djemtë e Grabovcit rrahin policin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: