kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hajni i kujdesshem bart dy maska

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: hajni i kujdesshem bart dy maska   Fri Oct 16, 2009 8:17 am

Mund të quhet rasti i hajnit të kujdesshëm. Autoritetet kanë thënë se një burrë ka bartur jo vetëm një, por dy maska kur u fut me dhunë për të vjedhur në një shtëpi në Beaufort të Shteteve të Bashkuara të mërkurën.

Gazeta lokale “The Beaufort Gazette” ka raportuar se i dyshuari u largua me kuletën e pronares së shtëpisë si dhe me gjëra tjera me vlerë.

Ai ishte mbuluar me një çarçaf, por kur i biri i viktimës e ndoqi hajnin pas dhe ia shqeu mbulojën e kokës, atëherë ai pa një maskë të bardhë të ngjashme me atë që e bart vrasësi në filmin "Scream".

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
hajni i kujdesshem bart dy maska
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: