kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E kapin per ulse me ngjites

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: E kapin per ulse me ngjites   Fri Oct 16, 2009 8:18 am

Ekuipazhi i avionit i cili po fluturonte në linjën ajrore Puerto Rico – Chicago ka qenë i shtyrë që ta kap një udhëtare me ngjitës për ulëse sepse po bëhej e padurueshme.

Udhëtarja Maria Esther Castillo gjatë fluturimit ka filluar të sillet në mënyrë të çuditshme, t’i prek udhëtarët tjerë dhe të kërkojë që aeroplani të lëshohet në tokë dhunshëm.

Ajo as që u ka vënë veshin vërejtjeve të stjuardesave, por ka filluar t’i kap ato për prapanica, e në fund ka sulmuar një udhëtar të verbër dhe ia ka shkulur flokët njërës prej udhëtareve të fluturimit.

Anëtarët e ekuipazhit e kanë kuptuar se nuk ka rrugëdalje tjetër, prandaj e kanë ngjitur atë për ulëse deri në aterrim.

FBI e ka arrestuar menjëherë dhe atë e pret gjykimi për shkak të rezistimit të arrestimit dhe për shqetësim të ekuipazhit si dhe udhëtarëve.

Dëshmitarët kanë thënë se e kishin parë duke pirë në njërin nga baret e aeroportit, derisa alkool ka pasur edhe në aeroplan.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
E kapin per ulse me ngjites
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: