kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Viagra pa pagesë për të moshuarit mbi 70 vjet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Viagra pa pagesë për të moshuarit mbi 70 vjet   Fri Oct 16, 2009 8:19 am

Mbi 100.000 meksikanë të cilat kanë mbi 70 vjet do të mund të marrin Viagra pa pagesë në kuadër të programit “shëndeti seksual” të cilin Ciudad de Mexico e nis në muajin dhjetor.
“Rreth 112.000 persona të moshuar do të mund të marrin pa pagesë tabletat kundër impotencës, por nuk do t’i përshkruajmë ato pa bërë kontrollet e rrepta paraprakisht, sepse ekzistojnë kundër-indikacione të rrezikshme”, ka thënë ministri i shëndetësisë i qarkut të kryeqytetit Armando Ahued.

Programi i “shëndetit seksual” i cili do të fillojë më 1 dhjetor në tri spitale shtetërore të kryeqytetit, bazohet në parimin se aktivizimi seksual mund të zgjasë sa edhe vet jeta. Tableta në tregun lokal sillet në mes 130 e 150 pezo meksikane, respektivisht rreth 8 euro.

“Është qëndrim i përgjithshëm se seksualiteti merr fund me gjashtëdhjetë vjet, por disa mund të kanë jetë aktive seksuale edhe pas të shtatëdhjetave. Jeta seksuale është pjesë e jetës dhe dëshirës që të jemi të lumtur”, ka thënë ministri.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Viagra pa pagesë për të moshuarit mbi 70 vjet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Familja Kajana, 100 vjet e persekutuar nga xhonturqit dhe komunistët
» 'Grupi i Llapit' dënohet me 13 vjet burgim
» Kadare: Pesë shekuj të sundimit osman u flijua vetëm gjuha shqipe! 500 vjet ndëshkim ndaj Skënderbeut, urrejtja vazhdon...
» Përkujtim:Nëntë vjet pa vëllain e dashur Mehmet Ahmetaj
» Nazim Bllaca u dënua me 4.5 vjet burg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: kuriozitete-
Kërce tek: