kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Piu 4 litra uje ne dy ore, vdes gruaja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Piu 4 litra uje ne dy ore, vdes gruaja   Fri Oct 16, 2009 8:23 am

Piu 4 litra uje ne dy ore, vdes gruaja

Nje grua angleze ka gjetur vdekjen nga perdorimi i tepert i ujit te pijshem.
Duke besuar se sa me shume uje te konsumonte, aq me shume kilograme do te humbiste, 40- vjecarja Jacqueline Henson, nenen e pese femijeve kishte filluar te ndiqte nje diete, qe e kishte lexuar ne revisten "LighterLife".Brenda dy oresh ajo piu kater litra uje dhe vdiq nga hidropsia (akumulim anormal i lengjeve nen lekure). Pasi piu ujin, gruaja humbi ndjenjat dhe nuk u permend me.Sipas te shoqit, gruaja ishte e bindur se sa me shume uje te pinte, aq me shume do te dobesohej. Dieta vdekjeprurese e Jacqueline perfshinte marrjen e 500 kalorive ne dite per 12 jave, duke zevendesuar makaronat me lengje dhe uje.
Perfaqesues nga revista, thane se ne menyra e mbajtjes se dietes ishte kuptuar gabim prej gruas

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Piu 4 litra uje ne dy ore, vdes gruaja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vdes mbreti i muzikës pop Majkëll Xhekson
» Kënd prej politikanëve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Gruaja e Tuk Jakovës: Fjalia për të cilën Enver Hoxha urdhëroi zhdukjen e tim shoqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: