kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lind fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe nuk mendon të ndalet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Lind fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe nuk mendon të ndalet   Fri Oct 16, 2009 8:24 am

Për disa prodhimi i njerëzve është biznes i ëndrrave. Një grua Arkansasi i SHBA-ve ka lindur fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe thotë se nuk e ka ndërmend të ndalojë me “investimet jetësore” në familjen e saj.Vajza Jordyn-Grace Makiya Duggar pak kohë më parë ka ardhur me krenari në familjen njëzet anëtarëshe në shtetin amerikan Arkansas. Jemi të sigurt se si do të ndihet çuditshëm në shoqërinë e cila është sa gati ekipe futbolli.

Çifti martesor Duggar është martuar në vitin 1984 dhe katër vitet e para nuk ka pasur fëmijë. Si arsye kishin pohuar se nuk kishin para të mjaftueshme dhe se nuk ishin të gatshëm.

Gruaja Michelle, e cila ka 42 vjet, pas fëmijës së parë ka pasur abort spontan dhe si besimtarë fundamental që janë kanë ndier se i kanë marrë jetën fëmijës. Pas kësaj kanë vendosur të kanë sa më shumë fëmijë që është e mundur, në fakt siç thonë ata, “qysh e ka shkruar Zoti”.

E Zoti, ka vendosur 18 dhe, me gjasë, edhe disa tjerë. Mirë po i ecë të Madhërishmit politika e natalitetit, e cila deri më tani ka krijuar dhjetë djem e tetë vajza derisa familja thotë se e ka shtëpinë mjaft të madhe edhe për disa tjerë. Nëse ky është argumenti, atëherë thjesht dyshojmë se ato dhoma do të mbesin të zbrazëta.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
Lind fëmijën e tetëmbëdhjetë dhe nuk mendon të ndalet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Po ta jap jetën me pushkë në duar më duket porsi të lind për herë të dytë thoshte Deshmori i UçK –Së Kolë N.Mirdita
» Jotgo Telo:KATËRMBËDHJETË SUMBULLA DASHURORE (Cikël lirikash për respekt te s. Valentinit).
» Vullnet Poshka:Dhjetë vjet pas
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: