kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E puth i dashuri, shurdhohet nga njeri vesh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 23
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: E puth i dashuri, shurdhohet nga njeri vesh   Fri Oct 16, 2009 8:26 am

E puth i dashuri, shurdhohet nga njeri vesh

Nje vajze nga jugu i Kines ka humbur pjeserisht degjimin, pasi i dashuri i saj i demtoi daullen e veshit, ndersa po e puthte plot pasion.Mediat kineze njoftuan se 20 vjecarja u dergua ne spital krejtesisht e shurdher nga veshi i majte. “Puthja uli presionin ne goje, duke sjelle demtimin e daulles”, tha nje mjek. Megjithate, ai shtoi se vazja mund te degjoje normalisht pas dy muajsh. Gazeta “China Daily” shkruan se edhe pse te puthesh eshte dicka shume e sigurte, mjeket keshillojne njerezit qe edhe ne kete pike te tregojne kujdes.

Nje vajze nga jugu i Kines ka humbur pjeserisht degjimin, pasi i dashuri i saj i demtoi daullen e veshit, ndersa po e puthte plot pasion.Mediat kineze njoftuan se 20 vjecarja u dergua ne spital krejtesisht e shurdher nga veshi i majte. “Puthja uli presionin ne goje, duke sjelle demtimin e daulles”, tha nje mjek. Megjithate, ai shtoi se vazja mund te degjoje normalisht pas dy muajsh. Gazeta “China Daily” shkruan se edhe pse te puthesh eshte dicka shume e sigurte, mjeket keshillojne njerezit qe edhe ne kete pike te tregojne kujdes.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
 
E puth i dashuri, shurdhohet nga njeri vesh
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ish i dashuri i kërkon ndihmë Jahjagës: Për hir të dashurisë që kemi pasur e luta të më gjejë një punë
» Cikël poetik nga Zog Hysenaj
» Ahmet Murati: Poezi: Titulli: "Ninulla e dashurisë"; Poetry: Title: "Lullaby of Love"
» Skender Korça: Elegji…vaji dashurie
» Nje dashuri fatale-Tregim-nga-Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: