kosovaforum
me sa duket ende nuk je i regjistruar qfar prisni REGISTER

udhezime
jepni emrin, emailin dhe fjalekalimin ose passwordin
pastaj vetem shkoni tek opcioni log in ose identifikohu , jepni emrin dhe fjalekalimin
dhe ju beheni pjese e forumit tone

FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM


kosovaforum powered by : Besnik hack3r ®
 
ForumportaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MΣПDIM ZΣKΛ
S.Moderator
S.Moderator
avatar

Posts : 447
Join date : 25/08/2009
Age : 24
Location : Prishtin☺

MesazhTitulli: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single   Fri Oct 16, 2009 8:27 am

Është dënuar me burgim të përjetshëm bashkëshorti britanik, i cili vrau të shoqen, pasi deklaroi ne Facebook se ishte single.

Gruaja e kishte ndërruar statusin nga e martuar në beqare në profilin e saj, pasi ishte duke u divorcuar me të shoqin.

41-vjeçari Edëard Richardson, ishte zemëruar keq kur kishte parë se gruaja 26-vjeçare thoshte se ishte e lire dhe nga xhelozia vrapoi në shtëpinë e saj dhe e qëlloi me thikë.

Kjo është ngjarja e dyte e këtij lloji ne Britani të Madhe brenda më pak se një viti. /tch/ lol!

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.mendizeka.tk
valdrinn
Designer
Designer
avatar

Posts : 405
Join date : 12/10/2009
Location : prishtine

MesazhTitulli: Re: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single   Fri Oct 16, 2009 11:14 am

hahaaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besnik hack3r
V I P
V I P
avatar

Posts : 605
Join date : 20/08/2009
Age : 22
Location : Local Dick C:/hack WeB

MesazhTitulli: Re: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single   Fri Oct 16, 2009 1:00 pm

huahuahuaauauauahuauaauha mir ja ka bo hahahhaha

_________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosovaforum.forume.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Masakër në Durrës, i kërkuari Dritan Dajti vret 4 policë e 1 civil, arrestohet i plagosur
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Gani Geci i tregon Thaçit se fotografia e Rugovës ishte në odën e Adem Jasharit
» LDK-ja kujton heronjtë e saj, Beteja e Loxhës ishte betejë historike
» Ç'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
kosovaforum  :: argetim dhe biseda te lira :: humor-
Kërce tek: